O DEVI

Kdo jsme

Výrobky DEVI poskytují komfortní prostředí pro život – dlouhodobé, vysoce kvalitní řešení elektrického vytápění. Podporujeme naše zákazníky nejlepší – až 20letou – zárukou na trhu, DEVIwarranty™, která se vztahuje nejen na výměnu kabelů nebo rohoží, ale také na náklady spojené s montáží výrobku a opravou podlahy včetně vrchní krytiny!

75letá historie elektrického vytápění DEVI

Společnost byla založena v Kodani, v Dánsku, v roce 1942, a její název „DEVI“ je zkratkou názvu Dansk El-Varme Industri.

Nejprve DEVI vyráběla topné prvky pro průmyslové účely. Začátkem šedesátých let začala vyrábět elektrické topné kabely. Nejstarší instalace topných kabelů pochází z počátku šedesátých let.

Naše hodnoty

Naše vize, mise a hodnoty lze shrnout do následujících tří hlavních pilířů, které souhrnně nazýváme „The Way To Go“:

  • Jsme jedničkou na celosvětovém trhu s elektrickým vytápěním.
  • Jsme preferovanou volbou.
  • Jsme zdravá společnost, se kterou je výhodné spolupracovat a kde lidé chtějí pracovat.

Pro odborníky

Značka DEVI je součástí skupiny Danfoss Group – největší dánské průmyslové společnosti. DEVI je světovou jedničkou na trhu podlahového vytápění a největším evropským výrobcem systémů elektrického vytápění. Naším deklarovaným cílem je být preferovanou volbou pro montážní pracovníky i koncové uživatele.

Nabídka značky DEVI zahrnuje návrh, výrobu a prodej moderních systémů elektrického vytápění, které převyšují ostatní konkurenci na trhu.