Hotely a komerční budovy

Důvody pro instalaci řešení elektrického vytápění DEVI ve velkých veřejných budovách

Díky své historii byla společnost DEVI zvolena jako preferovaný dodavatel elektrického vytápění pro velké veřejné budovy, například nákupní centra, hotely, kancelářské budovy a letiště po celém světě.

V 15 m vysoké hale nepotřebujete vytápět celý objem vzduchu, abyste zajistili návštěvníkům optimální tepelný komfort (ve výšce 2 m od úrovně podlahy). Podlahové vytápění, rozpouštění ledu a sněhu, sledování trubek a další aplikace jsou základem řešení elektrického vytápění nabízených společností DEVI.

1. Zkušenosti s velkými stavbami

Společnost DEVI spolupracovala s dobře známými nákupními centry, hotely, kancelářemi a dalšími veřejnými budovami. DEVI má zastoupení ve více než 66 zemích a veřejné budovy vybavené spolehlivými řešeními DEVI najdete po celém světě. Místní prodejní pobočky DEVI poskytují velkým stavebním firmám profesionální a technickou podporu, aby byla naše spolupráce snadná a účinná.

2. DEVI poskytuje bezpečnost

Naše řešení jsou vybírána zejména proto, aby poskytovala bezpečí na příjezdových cestách, chodnících, střechách a žlabech a pro sledování trubek. Systém pro rozpouštění ledu a sněhu DEVI je určen pro zajištění bezpečnosti osob, vozidel a budov prostřednictvím bezpečné chůze a jízdy, a menší poškození budov v zimním období.

Každý centralizovaný vodovodní systém ve veřejných budovách, například v nemocnicích, hotelích nebo bytových domech, musí být chráněn proti množení baktérií legionella nejen pomocí účinné filtrace a dezinfekce, ale také udržováním teploty vody v rámci limitů řízení rizika výskytu baktérií legionella. Systémy vytápění DEVI pro teplou užitkovou vodu splňují požadavky všech vyžadovaných certifikací pro takové sledování trubek.

3. Ekonomické výhody

Termostaty DEVIreg™ s pokročilými snímači vlhkosti (pro venkovní systémy) nebo detektory otevřeného okna (pro vnitřní vytápění) zajišťují, že se dosáhne optimálních výsledků s co nejnižší spotřebou el. energie.

Stojí za to zdůraznit, že náklady na instalaci a provoz venkovních systémů DEVI jsou nízké, vezmeme-li v úvahu ochranné výhody systému. Vyhnete se každoročním investicím na odhazování sněhu a solení. Kromě toho se vyhnete nákladům na opravy škod způsobených ledem, sněhem a solí.

Společnost DEVI byla zvolena partnerem pro elektrické vytápění pro budovy, jako jsou hotely, nákupní centra nebo zotavovny, po celém světě – a to hlavně z ekonomických důvodů.

4. DEVI poskytuje komfort

Podlahové vytápění poskytuje nejpohodlnější zážitek hostům v hotelových pokojích nebo apartmánech. Distribuuje teplo rovnoměrně po celé podlaze a poskytuje příjemné teplo pro vaše nohy, tělo i hlavu. Zdraví prospěšné teplo obklopující vaše nohy pomalu stoupá vzhůru a příjemně zahřívá celé tělo. Podpodlahové vytápění umožňuje snížit průměrnou teplotu v místnosti o 2 °C bez narušení úrovně pohodlí. To znamená, že teplotu lze snížit přibližně o 20 % – což přináší ekonomický prospěch a prospívá i životnímu prostředí.

5. Až 20letá plná záruka na kabely a rohože DEVI

Všechny výrobky DEVI jsou vyráběny v zemích EU s maximální kontrolou kvality. Proto se můžete na DEVI spolehnout. Díky dané kvalitě nabízíme nejlepší, plnou 20letou záruku na topné prvky DEVI, která zahrnuje náklady na instalaci a materiály podlahy, například poškození zdiva a dlaždic.

DEVI HeatMAP™
DEVI HeatMAP ™ je jednoduchý nástroj pro výpočet velikosti podlahového vytápění DEVI pro různé místnosti v domě.
Systém ochrany před ledem a sněhem DEVI: Instalace pro rodinný dům
Inteligentní a jednoduché řešení na udržování suchého a bezpečného stavu vašeho domu.
Osobní certifikační školení DEVI
Chcete být lepší než konkurence? Chcete získat ty nejlepší zakázky až za 200 000 kč! Nabídněte DEVI s rozšířenou zárukou a máte to v kapse.