Průmyslové nádrže

Když si uvědomíme, jak velké množství citlivých látek se skladuje v obřích nádržích, je zřejmé, že je klíčové udržet požadovanou teplotu takových rezervoárů po celý rok bez ohledu na povětrnostní podmínky. Nejflexibilnějším a nejefektivnějším řešením pro nádrže jsou elektrické topné kabely DEVI.

Nabízíme systémy vytápění pro zajištění bezpečnosti v průmyslu a zabezpečení potrubí. Systémy pro ochranu proti mrazu lze použít pro různá potrubí, nádrže a kontejnery v sektoru zemědělství a průmyslu, například nádrže na ropu, plyn nebo požární nádrže.

Možná bude potřeba chránit trubky a nádrže proti mrazu a poklesu teploty pod nastavenou úroveň, aby byl zajištěn volný průchod materiálu. Také je důležité udržet v systémech nádrží určitou minimální teplotu, aby nedocházelo k potížím s tuhým odpadem, sedlinami nebo poškozením mrazem.

Pokud je potřeba udržovat určitou teplotu, tepelné ztráty izolací je nutné vykompenzovat, aby nehrozilo riziko způsobené nízkými teplotami nebo ledem i v případě, že je nádrž izolovaná.