Bytové domy – byty a apartmány

Když vezmeme v úvahu pohodlí a bezpečnost obyvatel, snížení dopadu na životní prostředí a také konečné provozní náklady, představuje společnost DEVI ideálního partnera v oblasti vnitřního vytápění, například pro komfortní elektrické podlahové vytápění, udržování nezamlžených zrcadel a vysoušení ručníků, ale také pro ochranu potrubí a řešení rozpouštění ledu a sněhu v obytných budovách.

Podle nejnovějších stavebních předpisů (ASHRAE 188-2015, IEC 62395-2 a CIBSE TM13) musí systémy teplé vody zajišťovat co nejlepší pohodlí a účinnost, a také opatření zabraňující množení baktérií legionella. To znamená, že každý centralizovaný vodovodní systém budovy musí být chráněn proti množení baktérií legionella nejen pomocí účinné filtrace a dezinfekce, ale také udržováním teploty vody v rámci limitů plánu řízení rizika z hlediska ochrany proti legionelle. Systémy vytápění DEVI pro teplou užitkovou vodu splňují požadavky všech vyžadovaných certifikací pro takovou ochranu trubek.

DEVI kromě toho neposkytuje jen řešení pro teplou podlahu v koupelnách, ale také rohože zabraňující zamlžení zrcadel a vysoušeče ručníků, které jsou ideální pro koupelny, kuchyně a technické místnosti.

Moderní technologie poskytují vlastníkům a manažerům nemovitostí řadu způsobů, jak zlepšit energetickou efektivitu a bezpečnost budov. Mimoto, při plánování novostaveb, renovace nebo rekonstrukce, nejen respektujeme lokální zákony na ochranu životního prostředí, ale také myslíme na zachování přírodního dědictví pro budoucí generace.

Podlahové vytápění pro byty a apartmány


Uvažujete o pohodlném podlahovém vytápění? Prozkoumejte inteligentní řešení DEVI.

Elektrické podlahové vytápění je možné použít ve větších budovách jako doplňkový zdroj vytápění v bytech a apartmánech. Tenkou rohož DEVImat nebo DEVIdry snadno přidáte během renovace a budete si tak moci dopřát vytápěný interiér a podlahu ještě před zahájením topné sezóny.

Když začnou v budově topit radiátory, podlahové vytápění jednoduše vypnete a zapnete ho vždy, když si budete chtít užít vyhřátou podlahu.

Diskrétní a neviditelné podlahové vytápění poskytuje další možnosti, jak navrhnout interiér dle vašich představ, ale především zlepšuje váš celkový tepelný komfort v domě. Nadto má elektrické podlahové vytápění oproti teplovodnímu podlahovému vytápění výhodu přesnější regulace a kratší reakční doby.

V nabídce výrobků DEVI najdete řešení přizpůsobená jednotlivým druhům podlahových krytin a také chytré termostaty, které udrží požadovanou teplotu a zároveň hlídají spotřebu energie.

Nový termostat DEVIreg™ Opti
Představuje spojení přesného ovládání elektrického podlahového vytápění a elegantního vzhledu.
DEVI HeatMAP™
DEVI HeatMAP ™ je jednoduchý nástroj pro výpočet velikosti podlahového vytápění DEVI pro různé místnosti v domě.
Systém ochrany před ledem a sněhem DEVI: Instalace pro rodinný dům
Inteligentní a jednoduché řešení na udržování suchého a bezpečného stavu vašeho domu.
Zaregistrujte se na online webináře v roce 2022!
Jste připraveni dozvědět se více o výrobcích, novinkách a nových řešení divize DEVI?
Osobní certifikační školení DEVI
Chcete být lepší než konkurence? Chcete získat ty nejlepší zakázky až za 200 000 kč! Nabídněte DEVI s rozšířenou zárukou a máte to v kapse.