Rodinné domy

Elektrické vytápění pro rodinné domy

Uvažujete o stavbě nového domu nebo renovaci stávajícího? Nejlepší volbou pro tepelnou pohodu a bezpečnost je DEVI.

V sortimentu výrobků DEVI naleznete nejen energeticky efektivní a cenově dostupná řešení elektrického vytápění pro každou místnost, ale také inteligentní systémy, které udrží vaše střechy a příjezdové cesty během zimy suché a bezpečné.

Systémy elektrického vytápění DEVI se snadno instalují jak do novostavby, tak v případě renovace domu.

Neviditelné systémy podlahového vytápění vám umožní navrhnout prostor podle vašeho přání, bez plánování speciálního místa pro radiátory a potrubí. Kromě toho při užívání elektrického podlahového vytápění nejste povinni zajišťovat pravidelné kontroly kotle, na které musíte každý rok pamatovat a které znamenají další finanční výdaje.

Termostaty DEVI s mobilními aplikacemi pro chytré telefony vám umožní regulovat teplotu v domě i na dálku. Máte-li k dispozici připojení k Internetu, můžete pomocí telefonu jednoduše zapnout, vypnout, nebo regulovat vytápění na požadovanou teplotu v jednotlivých místnostech odkudkoliv a kdykoliv.

Elektrické podlahové vytápění je vhodné řešení i pro moderní nízkoenergetické domy.

Application manual: Indoor cable floor heating systems

This design guide presents DEVI’s recommendations for design and installation of cable floor heating systems for indoor application. It provides guidance for heating cable positioning, electrical data and system configurations.