Full range of electric heating, private house, Ukraine

This Ukrainian house is an excellent example of using DEVI electrical heating solutions for heating and winter protection by a private owner. Almost all DEVI electrical heating solutions were implemented in the one building, from floor heating to pipe tracing to the ice and snow melting system on the roof and ground.

Project Overview:

Three snow melt systems on the open area

Comfort heating - 18 systems

Two-story building complete, heating garage wall convectors

Frost protection of a small section of the pipeline

The heating system on the roofs of two separate buildings

Products:

DEVIflex™ DTIP-18, DSIG-20, DTCE-30, DTIP-10,

DEVImat™ DTIR-150

DEVIreg™ 530; 550; 330; 850

[Project Size]

NA

Topné kabely
DEVIflex™ 10T (DTIP)
DEVIflex™ is an extremely high-quality, 360° fully screened twin conductor cable with a tough outer sheath (non UV stable). Its round profile and robust construction ensures a fast, simple and safe installation in multiple indoor floor constructions and pipe tracing applications.
DEVIpipeguard™
The DEVIpipeguard™ is a self-limiting heating cable that is mainly used for frost protection of pipes. The self-limiting capability of the cable ensures that the output of the cable increase or decrease according to ambient temperature. The cable will maintain its functionality even when shortened. The polyolefin outer sheath is highly resistant to harsh environmental conditions and corrosion and it also serves as a protection against mechanical influences.
Topné rohože
DEVImat™ 100T, 150T (DTIF)
DEVImat™ je velmi kvalitní, samolepicí topná rohož plně stíněná (360°) s FEP izolovanými vodiči a s červeným PVDF vnějším pláštěm (UV nestabilní). Kulatý profil, nízká výška (pouze 3,5 mm) a robustní konstrukce zajišťuje rychlou, jednoduchou a bezpečnou instalaci, ideální pro rekonstrukci stávajících podlah. Studený konec je instalační kabel s pevnými vodiči umožňující rychlou instalaci. Jasně viditelný spoj zamezí neúmyslné instalaci topného kabelu do zdi. Pro zajištění dlouhé životnosti jsou všechny kabely podrobeny důkladným testům včetně testů ohmického zatížení, odolnosti vůči vysokému napětí a kontroly kvality materiálů. To znamená, a jsme na to hrdi, že vám můžeme nabídnout naši plnou prodlouženou záruku na podlahové vytápění DEVIwarranty™.
Regulační prvky
DEVIreg™ 530
DEVIreg™ 530 je elektronický termostat vybavený dvoupólovým relé a podlahovým snímačem, který slouží k měření a regulaci požadované teploty podlahy. Může být nainstalován jako podomítkový (standardně) nebo na zeď (s pomocí speciální krabice). Termostat je vybaven tlačítkem pro nastavení teploty se stupnicí od  do 6. Dále je vybaven LED diodou pro indikaci aktuálního režimu (vytápění, pohotovostní režim nebo porucha).
DEVIreg™ 610
DEVIreg™ 610 je elektronický termostat; vhodný pro mnoho různých účelů jak pro vnitřní, tak i pro venkovní aplikace. Je opatřen dvoupólovým relé a kabelovým podlahovým snímačem pro regulaci požadované teploty. Termostat je vybaven tlačítkem pro nastavení teploty od -10°C do + 50°C a LED diodou pro indikaci aktuálního režimu (vytápění, pohotovostní režim nebo porucha). Je odolný vůči vodě a může být nainstalován na jakémkoliv rovném povrchu ve vnitřním i venkovním prostředí.