Průkopníkem v elektrickém vytápění již 75 let

Tento rok slaví DEVI své 75.výročí. Od dob svých počátků v Kodani v roce 1942 se společnost DEVI v rámci svého sektoru vyprofilovala jako přední evropská značka pro elektrické vytápění. Jaký má recept na úspěch? Nejlepší technologii ve své třídě a jedinečné pochopení toho, jak elektrické podlahové vytápění přináší do života lidí teplo, pohodu a příjemnou atmosféru.

Časy se mění, ale hodnota tepla domova zůstává stále stejná. Domov je místem, kde relaxujete, dobíjíte si baterky, kde žijete a smějete se. Společnost DEVI, která byla založena v Dánsku, ví všechno tom, jak cenné je vytvořit pohodlný domov, mimo jiné podle dánského konceptu „hygge“. Hygge je možné přibližně přeložit jako „útulnost“. V podstatě hygge znamená vytvořit vřelou atmosféru a užívat si dobré věci v životě s dobrými lidmi.

Během uplynulých 75 let společnost DEVI podpořila vytváření vřelých, bezpečných a příjemných domácností s elektrickými řešeními podlahového vytápění s dlouhodobými účinky:

DEVI je pyšné na to, že stojí za vytvářením domovů, kterým nechybí atmosféra, vřelost a svoboda. Jsme životně důležitou, avšak neviditelnou součástí života lidí za posledních 75 let a budeme jí i nadále díky našim inovativním řešením, špičkovým znalostem trhu a spolupráci s odborníky.

DEVI 75 Years Logo

 

 

Poháněno profesionály již 75 let

Pozice společnosti DEVI jako lídra trhu v Evropě a její zastoupení v zemích, jako je USA, Nový Zéland, Jižní Korea, Austrálie, Čína, Indie a mnoho dalších, jsou do velké míry důsledkem výborné spolupráce s montéry a dalšími profesionály po celém světě.

Tato spolupráce poskytuje společnosti DEVI unikátní porozumění situaci a potřebám odborníků, což je klíčové při prosazování nových průkopnických řešení. Ambice neustále nastavovat nové tržní standardy je hlavním motorem inovativního a komplexního sortimentu produktů společnosti DEVI.

Tato spolupráce poskytuje společnosti DEVI unikátní porozumění situaci a potřebám odborníků, což je klíčové při prosazování nových průkopnických řešení. Ambice neustále nastavovat nové tržní standardy je hlavním motorem inovativního a komplexního sortimentu produktů společnosti DEVI.

V dnešní době jsou miliony budov vybaveny elektrickým vytápěním DEVI. Naše vnitřní podlahové vytápění a venkovní systémy - pro tání ledu a sněhu - určené pro domy, hotely, kanceláře a průmyslové objekty - jsou instalovány po celém světě od severního Norska po Nový Zéland.

Elektrické vytápění DEVI je navrženo tak, aby vyhovovalo potřebám zákazníků a mnoha aplikacím:

Floor heating in apartments

 1. Electrické podlahové vytápění:
 • Pro rekonstrukce nebo novostavby
 • Celkové vytápění (nazývané také primární vytápění), kde podlahové vytápění je jediným zdrojem tepla:
  • pro všechny prostory (rezidence, byty, chalupy, kanceláře, sklady, dílny nebo průmyslové budovy)
  • téměř pro všechny typy povrchů podlah
  • for mokrou a suchou instalaci
 • Komfortní vytápění (nazývané také dodatečné vytápění) - podlahové vytápění jako doplněk k jiným zdrojům tepla, např. radiátorům, krbům atd..

Heated driveway

 1. Bezpečnostní využití:
 • Venkovní systém DEVI pro tání ledu a sněhu je velmi jednoduchý a je navržen tak, aby poskytoval bezpečnost osobám, vozidlům a budovám, a to tak, že zajistí bezpečnou chůzi a jízdu během zimy a menší škody na budovách a střechách. Systém byl inspirován dlouholetými zkušenostmi společnosti s elektrickými kabely pro vnitřní podlahové vytápění. Bez ohledu na to, kde jsou instalovány kabely, je systém pro každého majitele domu uživatelsky jednoduchý.

Pipe heating cables installation

 1. Protimrazová ochrana potrubí:
 • DEVI nabízí řešení založené na high-tech vytápění, které účinně bojuje proti zamrznutí potrubí. Systémy DEVI pro ochranu před mrazem jsou instalovány tam, kde je potřeba zabránit tomu, aby voda a sanitární potrubí zmrzly a poškodil je led. Systémy sledování problémů v potrubí společnosti DEVI mohou být použity na vnitřní i vnější straně potrubí, pro vnitřní i vnější potrubní sítě i pro potrubí nad a pod podlahou. Termostaty DEVI se snímači zajišťují dosažení optimálních výsledků s co nejmenším množstvím energie.

 

 1. Systémy pro mnoho dalších oblastí:
 • Rekreační nebo sportovní hřiště
 • Hotely a kanceláře
 • Letiště a heliporty
 • Chladírny a zemědělské budovy
 • Námořní doprava a jiné formy dopravy

Slavte s námi na sociálních sítích!

 

Facebook Icon

 

Twitter icon

 

Linkedin icon

 

Přečtěte si více o tom, jak DEVI pomáhá lidem z celého světa.

[Latest Case Stories]
Myslete napřed: elektrické vytápění v moderních nízkoenergetických domech

Moderní nízkoenergetické domy potřebují velmi málo vytápění, pokud vůbec nějaké. Teplotní regulace však musí být inteligentní a flexibilní kvůli přesnému nastavení teploty a co možná nejnižší spotřebě energie. Moderní způsob života, který znamená být často na cestách, vyžaduje úplnou kontrolu nad novým systémem vytápění pomocí Smart App odkudkoliv na světě. DEVI nabízí to vše a ještě více. Tepelná pohoda a optimální využití energie jsou vždy zajištěné elektrickým podlahovým vytápěním DEVI.

Termostaty DEVI s mobilními aplikacemi Vám umožňují řídit teplotu Vašeho domova na dálku. Ať jste jakkoliv daleko, tak když máte připojení k internetu, můžete jednoduše zapnout nebo vypnout topení nebo nastavit požadovanou teplotu v každé místnosti.

V dnešní době je elektrické podlahové vytápění řešením pro moderní energeticky úsporné domy.

Více informací o našich řešeních pro inteligentní vytápění: devismart.cz

Modern low-energy house