Výpočtové nástroje

DEVI HeatMAP™ DEVI HeatMAP™ je jednoduchý nástroj pro výpočet velikosti podlahového vytápění DEVI  různých místností v domě. Podlahové vytápění lze instalovat za účelem rekonstrukce stávající místnosti / budovy nebo v nové budově.

Postupujte podle pokynů nástroje DEVI Heatmap™ a získáte výpočet a umístění doporučených výrobků DEVI pro každou místnost. Upozorňujeme, že výsledek je počítačem generována simulace. Mohou se objevit rozdíly ve způsobu, jakým jsou výrobky instalovány v reálném životě. Postupujte podle pokynů uvedených v balení výrobku.

Read more

Open DEVIHeatmap
Ground application tool​

Tento nástroj je určený pro předběžné výpočty tepelných ztrát země a definování optimálního systému na tavení ledu a sněhu z povrchu silnic, chodníků, zón parkoviště a kongresů.

Program umožňuje výběr elektrických kabelů, řídicích systémů a upevňovacích prvků. Tento dokument obsahuje základní doporučení pro instalaci a výběr zařízení.

Doporučuje se používat v kombinaci s "Aplikační příručkou: Systém tání ledu a sněhu".

Ice and Snow melting

Download
Pipe application tool

Tento nástroj je určen pro předběžné výpočty tepelných ztrát izolovaných potrubí a určení optimálního systému protimrazové ochrany. Může se také použít pro výpočet na udržování dodávky vody na požadované úrovni teploty a navíc k zabránění šíření bakterií Legionela.

Nástroj poskytuje automatický výběr elektrických kabelů, termostatů a upevňovacích prvků. Tento dokument obsahuje základní doporučení pro instalaci a výběr zařízení. Pro další podrobnosti o konstrukci systému kontaktujte svého místního zástupce společnosti DEVI.

Doporučuje se používat ve spojení s následujícími aplikačními příručkami: "Ochrana před mrazem proti teplu" a "Teplá voda v domácnosti".


Pipe frost protection
Domestic Hot Water

Download
DEVImulti™ tool Tento nástroj je určen pro výpočet topného kabelu DEVImulti.

Program nabízí výběr topných kabelů pro různé typy kabelů s automatickým výběrem schémat zapojení.

Doporučuje se použít v souvislosti s datovým listem DEVImulti.

Read more

Download