Školení a semináře

Učte se vlastním tempem online se společností DEVI

Vzhledem k jednoduchost instalace výrobků společnosti DEVI rádi podpoříme každého instalatéra elektrického topení prostřednictvím specifického online školení, přizpůsobeného konkrétním požadavkům. Program elektronického vzdělávání DEVI pokrývá určité know-how týkající se výrobků i tipy a triky pro jejich instalaci. Nyní je k dispozici několik školících modulů pro elektroinstalatéra a brzy budou přístupné další.

Jelikož DEVI je součástí Danfoss, naše elektronické kurzy jsou k dispozici na školící platformě Danfoss - Danfoss Learning. Zde máte přístup i k širokému spektru ostatních online školení v oblasti teorie topení a chlazení, výrobků a aplikací.

 

Školící moduly

 

Úvod to DEVIreg™ Touch: vysvětlení základů Devireg™ Touch.

Práce s Devireg™ Touch: zjistěte další informace o funkcích termostatu a co přinášejí instalatérem.

Hodnota Devireg™ Touch pro koncové uživatele: naučit se, jak termostat splňuje potřeby moderního koncového uživatele pro snadné ovládání.

Pracujte efektivně s bezdrátovými systémy: školení o bezdrátových systémech, včetně tipů pro práci s DEVI Link.

Úvod do podlahového topení: obecné školení o řešeních a aplikacích elektrického a teplovodního podlahového topení.

 

Jak se dostanete k těmto školícím modulům?

K DEVI online můžete přistupovat prostřednictvím školicího portálu Danfoss Learning. Po tom, co se zaregistrujete jako uživatel, můžete se registrovat do modulů.

Pro přímou registraci můžete kliknout na odkazy níže. Abyste k nim mohli přistupovat, musíte se přihlásit do Danfoss Learning. Můžete se také přihlásit do Danfoss Learning a vyhledat je tam.

 

>E-learning

>eLessons catalogue

>Documentation