Školení a vzdělávání

Učte se online s DEVI vlastním tempem

Když uvážíme snadnou instalaci výrobků DEVI, s radostí podpoříme každého montážního pracovníka elektrického vytápění pomocí speciálního online školení přizpůsobeného konkrétním požadavkům. E-learningový program DEVI pokrývá určité produktové know-how a zároveň tipy a triky pro instalaci výrobků. Několik modulů pro školení elektrikářů je dostupných již nyní a některé další budou dostupné v blízké budoucnosti.

Protože značka DEVI je součástí skupiny Danfoss, naše e-learningové kurzy jsou k dispozici na školicí platformě společnosti Danfoss, Danfoss Learning. Zde vám je k dispozici rovněž přístup k celé řadě dalších online školení z oblasti teorie vytápění a chlazení, výrobků a aplikací.

Školicí moduly:

Termostat DEVIreg™ Touch: základní informace o termostatu DEVIreg™ Touch.

Práce s DEVIreg™ Touch: podrobnější informace o funkcích termostatu a o tom, co přináší montážním pracovníkům.

Hodnota DEVIreg™ Touch pro koncové uživatele: zde se naučíte, jak snadno se termostat ovládá a splňuje tak požadavky i toho nejnáročnějšího moderního uživatele.

Efektivní práce s bezdrátovými systémy: školení zaměřené na bezdrátové systémy, včetně tipů jak pracovat s DEVI Link.

Úvod do podlahového vytápění: obecné školení na řešení a aplikace elektrického a teplovodního podlahového vytápění.

Jak jsou moduly dostupné?

Školicí moduly DEVI jsou dostupné online prostřednictvím školicího portálu Danfoss Learning. Jakmile se zaregistrujete jako uživatel, můžete se přihlásit na do jednotlivých modulů.

Přímé odkazy na uvedená školení naleznete níže. Pro přístup do modulu musíte být přihlášeni k platformě Danfoss Learning. Můžete se také přihlásit k platformě Danfoss Learning a požadované školeníl tam vyhledat.