DEVI teave

Meist

DEVI muudab teie elukeskkonna mugavaks – selle tagavad kvaliteetsed ja vastupidavad elektriküttelahendused. Pakume klientidele turu parimat garantiid. DEVIwarranty™ hõlmab nii kaabli kui mati asendamise ning ka paigaldus- ja põrandamaterjalikulud – ja kehtib kuni 20 aastat!

75 aastat DEVI elektrikütet

Ettevõte asutati 1942. aastal Taani pealinnas Kopenhaagenis. DEVI on lühend nimest „Dansk El-Varme Industri”.

Alguses valmistas DEVI tööstuslikke küttekehi. Kuuekümnendate aastate alguses hakkas DEVI valmistama elektriküttekaableid. Esimesed küttekaablid paigaldati kuuekümnendate aastate alguses. 2003. aastast alates kuulub DEVI Danfoss AS-ile

 

Meie väärtused

Oleme kokku kogunud oma visiooni, missiooni ja väärtuste kolm olulisemat punkti ning ühendanud need kolmes juhtlauses, mis kokkuvõtvalt moodustavad meie „Õige tee”.

  • Oleme elektrikütte ülemaailmne turuliider.
  • Meid eelistatakse.
  • Oleme elujõuline ettevõte, meiega soovitakse koostööd teha ja inimestel on meie juures hea töötada.

 

Professionaalne valik

DEVI kaubamärk kuulub Taani suurimale tööstusettevõttele Danfoss Group. DEVI on maailmas põrandakütte turul esikohal ning suurim elektriküttesüsteemide tootja Euroopas. Meie eesmärgiks on olla nii paigaldajate kui lõppkasutajate jaoks eelistatud valik.

DEVI loob, toodab ja müüb tänapäevaseid elektriküttesüsteeme, mis muude turul saadaolevate lahendustega võrreldes silma paistavad.