Hotellid ja ärihooned

DEVI elektriküttelahenduste paigaldamine suurtesse avalikesse hoonetesse

Aja jooksul on DEVI kujunenud suurte avalike hoonete (nt kaubamajade, hotellide, kontorihoonete ja lennujaamade) elektriküttelahenduste tarnijate globaalseks turuliidriks.

Selleks et tagada põrandast kahe meetri kõrguses külastajate optimaalne soojusmugavus näiteks 15 m kõrguses fuajees, ei pea kütma tervet ruumi. DEVI elektriküttelahenduste hulka kuuluvad peamiselt põrandakütte-, jää ja lumesulatus-, torustikuküttesüsteemid ning muud lahendused.

1. Suurehitised

DEVI on teinud koostööd tuntud kaubamajade, hotellide, kontorite ja muude avalike hoonetega. DEVI usaldusväärseid lahendusi on paigaldatud paljudesse avalikesse hoonetesse üle kogu maailma ning enam kui 66 riigis on DEVI esindused. Selleks et koostöö oleks tõhus ja sujuks ladusalt, pakuvad DEVI kohalikud müügiettevõtted suurehitusel asjatundlikku ja tehnilist tuge. 

2. DEVI tagab turvalisuse

Peamiselt kasutatakse DEVI küttelahendusi selleks, et sõidu- ja kõnniteed ning katused ja veerennid oleksid jää- ja lumevabad; samuti torustikukütteks. DEVI jää- ja lumesulatussüsteemid võimaldavad inimestel ja sõidukitel talvel ohutumalt liikuda ning vähendavad hoonetele külmaga tekkivat kahju.  

Tsentraliseeritud veevarustussüsteemides peavad olema sisse seatud tõhusad legionellavastased filtreerimis- ja desinfitseerimismeetmed ning vee temperatuuri tuleb hoida legionella riskijuhtimisele vastaval tasemel. DEVI sooja tarbevee küttesüsteemid vastavad kõigile torustikus temperatuuri hoidmise nõuetele.

3. Säästlikkus

DEVIreg™ termostaatidel on välialade jaoks ettenähtud täiustatud niiskusandurid ning siseruumide jaoks ettenähtud avatud akende andurid, mis tagavad vähese energiakasutuse juures optimaalse tulemuse.

Kuna DEVI välialaküttesüsteemidel on ennetavad funktsioonid, siis pole nende süsteemide paigaldamine ja käitamine kuigi kulukas.  Nii ei pea te enam egal aastal lumekoristusele ja soolatamisele raha kulutama. Samuti ei teki ka jää-, lume- ja soolakahjustustega seotud kulusid.

Kuna DEVI elektriküttelahendused on soodsad, kasutatakse neid hotellides, kaubamajades ja puhkemajades üle kogu maailma.

4. DEVI tagab mugavuse

Hotellikülastajate ja korterielanike jaoks on põrandaküte üks mugavamaid funktsioone. Põrandakütte genereeritud soojus jaotub ühtlaselt üle kogu põranda ning jalgadel, kehal ja peal on meeldivalt soe. Kogu soojus liigub aeglaselt mööda jalgu üles ning soojendab mõnusalt ka ülejäänud keha. Põrandakütte võimaldab soojusmugavust mõjutamata langetada keskmist ruumitemperatuuri 2 ºC võrra. Seega on võimalik temperatuuri langetada umbes 20% võrra – see on kasulik nii majanduslikult kui ka keskkonna seisukohalt.

5. DEVI kaablitele ja mattidele kehtib täielik garantii kuni 20-aastat

Kõik DEVI tooted on valmistatud EL-is ning läbinud tõhusa kvaliteedikontrolli. Just see tagab DEVI usaldusväärsuse.  Kvaliteedi tagamiseks pakume DEVI küttekehade jaoks parimat täielikku garantiid kuni 20 aastaks. Garantii hõlmab keraamiliste plaatide ja tellisseinade kahjustustest tulenevaid paigaldus- ja materjalikulusid.