Lennujaamad ja kopteriväljakud

DEVI Electrical Heating Systems for Airports and Heliports

Kuna lennujaamades on alati palju inimesi, siis tuleb reisijate mugavuse ja ohutuse huvides talviti rakendada erilahendusi.  Lennujaamad peaksid inimestel pikkade lennureiside korral olemise mugavaks tegema ning eelkõige olenemata ilmastikutingimustest tagama lennuväljal ohutuse lennukitele. Perroonid ei tohi olla libedad ning kõik lennuväljal olevad jooned peavad olema nähtavad. DEVI välijalade elektriküttesüsteemid sulatavad perroonidelt lume ja jää ning seetõttu on neid alasid ohutum ja mugavam igapäevaselt kasutada. 

Näiteks haiglate kopteriväljakutel tuleb patsientide kaitseks järgida erilisi ohutus- ja hädaabinõudeid. Nendelt väljakutelt lendab kiirabikopter inimesi päästma. Seetõttu peab kopteritel olema kuiv ja puhas maandumisala. DEVI küttekaablid tagavad parimad tingimused selleks, et kopterid saaksid iga ilmaga kiiresti ja ohutult õhku tõusta ning maanduda.

DEVI usaldusväärsete küttelahendustega on varustatud mitmed rahvusvahelised lennujaamad ja kohalikud kopteriväljakud, mistõttu saab sealt alati õhku tõusta ning seal alati ka maanduda.