Muud küttelahendused

Peegliküte

Udused peeglid on tüütud. Peeglid lähevad kiiresti uduseks eriti väikestes vannitubades. Selle probleemi jaoks on aga olemas lihtne ja nähtamatu lahendus. peeglitagune küttematt.

Küttematt kütab peeglit ning seetõttu kaob peegli ja ümbritseva temperatuuri vaheline erinevus ning ka peegli pinnalt niiskus. Peegliküttemati saate seadistada nii, et see lülituks koos vannitoavalgustusega sisse. Nii ei teki peeglil udu isegi siis, kui olete kaua aega kuuma veega täidetud vannis viibinud.

Meie paigaldusjuhiseid järgides saab peegli taha küttemati paigaldamisega hakkama igaüks, kel on piisavalt hakkamist ja kogemusi. Pidage aga meeles, et süsteemi tohib toiteallikaga ühendada üksnes volitatud elektrik. Peeglikütteks soovitame kasutada peeglikütet DEVIfoil™ Mirror või küttematti DEVImat™.

Peegliküte on lihtne ja nähtamatu lahendus ning selle olemasolul ei teki peeglitele udu. Peegli taha paigaldatud küttematt kütab peeglit ning seetõttu ei lähe uduseks näiteks vannitoapeegel, mille pinnale muul juhul temperatuurierinevuse tõttu niiskus tekiks. Peegliküttemati saate seadistada nii, et see lülituks koos vannitoavalgustusega sisse.