Suurelamud ja korterelamud

DEVI tooted on ohutud, elanikele mugavad kasutada, keskkonnasäästlikud ja madalate kasutuskuludega. DEVI valikusse kuuluvad siseruumide põrandakütte-, peegli- ja rätikukuivatussüsteemid ning elamute jaoks väljatöötatud lahendused jää ja lume sulatamiseks ning torustikukütteks.

Uusimate ehituseeskirjade (ASHRAE 188-2015, IEC 62395-2 ja CIBSE TM13) kohaselt peavad sooja tarbevee süsteemid olema tõhusad ja võimalikult mugavad kasutada ning olema varustatud legionella ohjamismeetmetega. See tähendab, et hoonete tsentraliseeritud veevarustussüsteemides peavad olema sisse seatud tõhusad legionellavastased filtreerimis- ja desinfitseerimismeetmed ning vee temperatuuri tuleb hoida legionella riskijuhtimiskavas määratud tasemel. DEVI sooja tarbevee küttesüsteemid vastavad kõigile torustikukütte nõuetele.

Lisaks vannitoapõranda küttesüsteemidele kuuluvad DEVI lahenduste hulka ka peeglitelt niiskust eemaldavad küttematid ja rätikuivatid, mida saab suurepäraselt kasutada vannitubades, köökides ja koristusruumides. 

Selleks et hooned oleksid energiasäästlikud ja turvalised, saavad omanikud ja kinnisvarahaldurid kasutada mitmeid moodsa tehnoloogia pakutavaid võimalusi. Uue ehitise kavandamisel või olemasoleva hoone uuendamisel või renoveerimisel tuleb arvestada nii kohalike keskkonnaalaste õigusaktidega kui tulevastele põlvedele jäetava looduspärandiga.

Põrandaküttesüsteemid korterelamutele

Kas olete mõelnud soetada põrandakütte, et põrand oleks meeldivalt soe? DEVI-l on pakkuda nutikaid lahendusi.

Elektripõrandakütte saab elamutes, korterites ja suuremates hoonetes paigaldada täiendava kütteallikana. Renoveerimise ajal saate hõlpsasti paigaldada mõne DEVI küttemati või DEVIdry küttesüsteemi, et toad ja põrandad soojad oleksid, kui väljas külmaks läheb ja kütteperiood veel alanud pole.

Kui radiaatorid sisse lülitatakse, saate põrandakütte välja lülitada ja selle taas sisse lülitada, kui soovite jalge all tunda sooja põrandat.

Nähtamatu põrandaküttesüsteem ei jää teile ette ning võimaldab teil vabamalt siseruumi kujundada. Selle põhifunktsioon on aga muuta teie kodu meeldivalt soojaks, et teil ja teie perekonnal oleks hea olla. Võrreldes vesiküttel põhinevate põrandaküttesüsteemidega saab elektripõrandakütet täpsemalt ja kiiremini reguleerida.

DEVI tooted sobivad kõigi põrandakatetega ning soovitud temperatuuri hoidmiseks ja energiatarbe reguleerimiseks saate kasutada nutitermostaate.