Koolitus ja teave

DEVI veebikoolitusmaterjalidega õpite omas tempos

Kuna DEVI tooteid on lihtne paigaldada, jagame elektriküttesüsteemide paigaldajatele rõõmuga erinevate olukordade jaoks sobivaid veebipõhiseid koolitusmaterjale. DEVI e-õppe programm hõlmab teatud toodete oskusteabe ning näpunäited ja nõuanded nende paigaldamiseks. Praegu on elektriseadmete paigaldajate jaoks saadaval mitu õppemoodulit ning peagi neid lisandub.

Kuna DEVI on Danfossi osa, on meie e-õppe kursused saadaval Danfossi koolitusplatvormil Danfossi õpe. Siin pääsete juurde ka mitmesugustele muudele kütte- ja külmutustehnoloogia teooria ning toodete ja kasutusaladega seotud koolitustele.

Koolitusmoodulid

DEVIreg™ Touch’i tutvustus: DEVIreg™ Touch’i põhiteave.

DEVIreg™ Touch’iga töötamine: lisateave termostaadi funktsioonide kohta ning mida paigaldajad nende juures silmas pidama peaksid.

DEVIreg™ Touch’i väärtus lõppkasutajatele: saate teada, kuidas vastab hõlpsasti juhitav termostaat tänapäevase kasutaja vajadustele.

Tõhus töö juhtmeta süsteemidega: juhtmeta süsteemide koolitus. Sisaldab näpunäiteid DEVI Linkiga töötamiseks.

Põrandakütte tutvustus: elektri- ja vesipõrandaküttelahenduste ning kasutusalade üldkoolitus.

Kuidas moodulitele juurde pääseda?

DEVI veebikeskkonda pääsete koolitusportaalis Danfossi õpe. Moodulitele registreerumiseks peate esmalt registreeruma kasutajaks.

Allpool olevate linkide kaudu saate kohe registreeruda. Koolitusmaterjalidele juurdepääsemiseks peate olema sisse loginud portaali Danfossi õpe. Saate ka sisse logida portaali Danfossi õpe ning otsida soovitud platvormi kaudu.