Küttelahenduste kuivpaigaldus

Puhas, lihtne ja kiire paigaldus

Kuivpaigaldatavate elektriküttelahenduste abil saate elektripõrandakütte paigaldada hommikul ja selle sisse lülitada juba pärastlõunal, kui põrand on paigaldatud. Nii ei pea te mitu nädalat ootama, et aluspõrand ära kuivaks.

Süsteemid saab ilma täiendava töötluseta otse betoon- või puitpõrandale paigaldada. Süsteemid DEVIdry™ ja DEVIcell™ Dry tagavad aluspõranda kohal täiendava soojusisolatsiooni.

DEVIdry™ küttesüsteem

DEVIdry™ süsteemi korral pole puitpõranda paigaldamisel vaja kasutada tavapärast vahtplastist aluskihti – nii saab põrandakütte kuivpaigaldada ühe korraga nii puitpõranda kui vaipkatte alla.

DEVIdry™ põrandaküttesüsteem on 8 mm kõrge ja selle sees on küttekaabel. Süsteemis on nii küttekeha kui aluskiht ning seda saab kasutada kuni 22 mm paksusega puit-, parkett- ja laminaatpõranda ning vaiba korral.

Renoveerimisel on Devidry™ parim valik. Selle paigaldamine on lihtne ega nõua palju aega. See on ideaalne lahendus lihtsa põrandakütte jaoks kõikjal, kus soovite kiiresti ja hõlpsasti paigaldada vastupidava küttelahenduse – elutubades, lastetubades, keldrites jne.

DEVIcell™ isoleeritud paigaldusplaadid

Kui eelistate küttekaableid, saate puitpõrandate alla kiiresti ja hõlpsasti paigaldada DEVIcell™ Dry soojusisolatsiooniga paigaldusplaatidest ja DEVIflex™ 10T või DEVIflex™ 6T küttekaablitest koosneva elektripõrandakütte.  DEVIcell™-i kasutamisel küttekaableid märja tsemendi sisse ei paigaldata. Kaablid vajutatakse DEVIcell™ Dry plaatides olevatesse soontesse ning uus puitpõrand paigaldatakse otse plaatidele.

DEVIcell™ Dry koosneb 12 mm polüstüreenplaadist ja 0,8 mm alumiiniumplaadist. Kaablite jaoks ettenähtud sooned asuvad üksteisest 10 cm kaugusel.

 

DEVIdry™ 55
DEVIdry™ Kit 55
DEVIdry™ 100
DEVIdry™ Kit 100
DEVIdry™ Pro Kit
DEVIcell™