Küttematid

DEVI küttematid on vastupidavad ja neil on lai kasutusala. Neid kasutatakse nii kodumajapidamiste kui ka ärihoonete elektriküttesüsteemides ning ka siseruumide ja välialade küttelahendustes.

DEVI valikus on nii põrandaküttesüsteemide kui välialade jaoks sobivad elektriküttematid. Siseruumide jaoks ettenähtud DEVI küttematid on väga õhukesed ja hõlpsasti paigaldatavad ning neid kasutatakse peamiselt renoveerimistöödel, kus neid saab põrandamaterjalile paigaldada.  Kui elektriküttesüsteemi paigaldatakse suurele pinnale, on küttematid heaks valikuks.

Ehitusjärgus ehitiste korral saab küttematte paigaldada põrandakütteks kõigi põrandamaterjalide (sh keraamiliste plaatide, laminaadi või puidu) alla.  Mati ainulaadne ümar profiil (min. 3 mm kõrgus) ja vastupidav konstruktsioon tagab kiire, lihtsa ja ohutu paigalduse, mis sobib suurepäraselt olemasolevate põrandate renoveerimiseks. Lisage sellele tootele antav erakordne 20-aastane garantii, paigalduse ja uue põranda kulud ning olete kindlates kätes.

DEVImat™ 100T
DEVImat™ 150T
DEVIcomfort™ 100T
DEVIcomfort™ 150T
DTCE-100/150/175