Muud kütteseadmed

Peegliküte

Udused peeglid on tüütud, eriti väikestes vannitubades, kus udu on kiiresti tekib. DEVI-l on pakkuda lihtne ja nähtamatu lahendus: peeglitagune küttematt DEVIheat Mirror.

Matt kütab peeglit ning nii kaob peegli ja ruumi vahel temperatuurierinevus. Peegliküttemati saate seadistada nii, et see lülituks koos vannitoavalgustusega sisse. Nii saate 60 W eest uduprobleemist vabaneda.

Küttematti on peegli taha lihtne paigaldada. Pidage aga meeles, et süsteemi tohib toiteallikaga ühendada üksnes volitatud elektrik.

Peeglikütteks saab kasutada ka peegliküttekilet DEVIfoil™ Mirror.

Käterätikuivatustorud

Niisked ja hallitavad vannitoarätikud võivad põhjustada hügieeniprobleeme ning neid pole meeldiv puudutada. Elegantse DEVI käterätikuivati abil on need aga kogu päeva kuivad ja puhtad.

DEVIrail™ on kergesti paigaldatav rätikuivati, mis sobib ideaalselt vannitubade, köökide, koristusruumide ja suvilate jaoks. Toode tarbib vähe energiat. 

Kuivatil on moodne ja universaalne disain, mis sobib mitmesuguste erinevate sisekujundustega. Valida saate kas kroomi või valge värvuse vahel. DEVIrail™ on saadaval 20 W, 40 W ja 60 W võimsusega.

Soojapuhurid

DEVItemp™ on kaasaskantav küttesüsteem, mis tagab ajutise, ent tõhusa küttelahenduse. Seda saab hästi kasutada ehitusplatsidel – puhur on loodud töötama rasketes tingimustes ning talub hästi kuuma, külma ja niiskust.

Sisseehitatud termostaat tagab võimalikult madala elektritarbimise juures ühtlase temperatuuri. Soojapuhurit saab kaasas kanda või ka püsivalt paigaldada.

DEVItemp™ on saadaval 3 kW, 6 kW, 9 kW, 15 kW ja 21 W võimsusega.

 

Kilbiküttekehad

DEVItronic™ kilbiküttekeha aitab hästi ära hoida kondensaadi teket varjestatud elektripaigaldistes (nt elektrikilpides).

Selleks et niiskust ja kondensaati ei tekiks, tõstab DEVItronic™ temperatuuri mõne kraadi võrra ümbritsevast temperatuurist kõrgemale.

Kuna küttekehal DEVItronic™ on suur pind ja madal pinnatemperatuur, siis ei kahjusta see trükkplaate ega plastkilpe.

Peegliküte
DEVIheat™ Mirror ja DEVIfoil™ Mirror
Käterätikuivatustoru
DEVIrail™
Soojapuhurid
DEVItemp™
Kilbiküttekehad
DEVItronic™