Termostaadid

Siseruumide termostaadid ja küttejuhtimissüsteemid

Põrandaanduriga DEVIreg™ elektrooniliste termostaatide abil saate oma põrandaküttesüsteemi täpselt juhtida. Põrand on alati meeldivalt soe ning süsteem reguleerib temperatuuri nii, et kuumus põrandat ei kahjustaks. Sel viisil on põranda temperatuur alati kooskõlas põranda tootja määratud suurima lubatud temperatuuriga.

DEVIreg™ on hea valik, kuna reguleerib küttesüsteemi kulutõhusalt. Täpse temperatuuriregulaatori ja põrandaaluse küttekeha kooslusel tagatakse enneolematult tõhus energiakasutus. DEVIreg™ termostaat reguleerib ruumitemperatuuri täpselt ning on seetõttu kasulik nii teile kui teie rahakotile.

DEVI nutitermostaatide abil saate hõlpsalt elektrikütte pealt energiat ja raha säästa. Menüüdes liikumine on lihtne, mistõttu on lihtne ka küttesüsteemi programmeerimine. Uusimate DEVIreg™ termostaatide nutifunktsioonid võimaldavad küttearvet vähendada kuni 30%. Uusimad süsteemid on näiteks DEVIlink™ koos rakendusega Danfoss App või DEVIreg™ Smart koos rakendusega DEVIsmart™ App. Nende süsteemide abil saate oma elektripõrandakütet läbi oma nutitelefoni juhtida mistahes maailma paigast.

Tänu optimaalsele põrandasisesele soojusjaotusele ja temperatuuri täpselt juhtivale DEVIreg™ termostaadile on keskmist ruumitemperatuuri võimalik tavapäraste vesiküttel põhinevate süsteemidega võrreldes alandada 1–2°C. Temperatuuri langetamisel jääb soojusmugavus samaks.

Seega on võimalik 10–20% võrra vähendada energiakadu, mis on kasulik nii majanduslikult kui ka keskkonna seisukohalt. Pealegi on DEVI põrandaküttesüsteeme paigaldada lihtsam kui teisi sarnaste funktsioonidega küttesüsteeme.

Välialatermostaadid

DEVI-ga on talved ohutumad ja pehmemad.

Termostaat lülitab kütte sisse ja välja, vastavalt sellele, kas lund sajab või mitte.

Lumesaju äratundmiseks peaks välialade, katuse ja veerennide jaoks ettenähtud termostaat olema varustatud niiskus- ja temperatuurianduritega. Kui temperatuur langeb alla kindla taseme, näiteks alla 0℃ ja lund sajab,annavad niiskusandurid sellest termostaadile teada ning küttesüsteem lülitub sisse.

Kui andurid tunnetavad, et temperatuur on näiteks kõrgem kui +4℃ (vaikesäte) või köetav pind on kuiv, lülitub süsteem välja. Saate seda igal ajal ka käsitsi sisse- ja välja lülitada.

Välialadelt (nt sillutistelt, teedelt, kaldteedelt), katustelt, vihmaveerennidelt, räästatelt ning torudelt jää ja lume sulatamiseks soovitab DEVI kasutada temperatuuri- ja niiskusanduritega täisautomaatset termostaati DEVIreg™ 850.

DEVI välialade küttesüsteemide termostaatide valik on lai. Kindlasti leiate endale sealt sobivaima.

DEVIreg™ Opti
DEVIreg™ Smart
DEVIreg™ Touch
DEVIlink™ kütte juhtimissüsteem
DEVIreg™ 130/132
DEVIreg™ 316
DEVIreg™ 330
DEVIreg™ 527
DEVIreg™ 530/531/532
DEVIreg™ 610
DEVIreg™ 850