Mēs pastāvīgi mēģinām nodrošināt labāko iespējamo pakalpojumu kvalitāti saviem klientiem, tādēļ vēlamies Jūs informēt par dažām plānotajām izmaiņām.
DEVIREG ™ Smart ar DEVIsmart ™ App nodrošina optimālo komfortu, kuru sniedz siltās grīdas, tieši tur un tieši tad, kad tas ir nepieciešams. Elektriskā grīdas apsilde – tās vadības process kļuva tik vienkāršs, kā nekad agrāk.
DEVI piedāvā labākās garantijas elektrisko apsildes iekārtu tirgū – līdz 20 gadiem gara garantija, kas attiecas gan uz pašu produkciju, gan uz tās montāžu, gan uz grīdas nomaiņu.
DEVI piedāvā ērtu un praktisku risinājumu, kas ļauj uzturēt mājas sausas un palīdz nodrošināt aizsardzību ziemas periodā. Ārējās apsildes sistēmas ļauj ietaupīt laiku un finanses un izvairīties no nevajadzīgiem darbiem. DEVI sistēmas ledus un sniega kausēšanai ir pielāgotas tam, lai nodrošināt mājas īpašnieku individuālās prasības.

Ņemot vērā DEVI montāžas vienkāršību, mēs būsim priecīgi atbalstīt katru, kas vēlēsies uzstādīt elektriskās apsildes sistēmu, piedāvājot specializēto tiešsaistes apmācību. Apmācība tiks pielāgota konkrētām prasībām.

Pēdējie raksti