Jaunākie ieraksti

DEVI Jūsu jumtam
DEVI āra apsildes kabeļi tiek uzstādīti, lai novērstu sniega un ledus uzkrāšanos uz Jūsu mājas jumta, kā arī novērš lāsteku veidošanos uz jumta malām.
Kā pasargāt ūdens caurules no aizsalšanas?
Ziemā, pēc bargāka sala, santehnikas uzņēmumus pārpludina māju īpašnieku aicinājumi atkausēt aizsalušās ūdens caurules. Tomēr šo problēmu var novērst savlaicīgi ar vienkāršu risinājumu par salīdzinoši zemām izmaksām.
Āra apsildes risinājumi
Elektriskā apsilde ziemas sezonas problēmu risina ar energoefektīvām sistēmām, kurās tiek izmantoti elektriskās apkures kabeļi, lai pasargātu konstrukciju no sniega, ledus un sala bojājumiem. Elektriskā apkure ir ilgtspējīgs risinājums zaļai un tīrai nākotnei ar zemu enerģijas patēriņu, lai ziemā jūsu jumti un piebraucamie ceļi būtu sausi un droši.
DEVI Jūsu piebraucamajam ceļam un celiņiem
Atbrīvojiet savas mājas piebraucamo ceļu un taciņas no sniega un ledus ātri un efektīvi ar DEVI āra apsildes risinājumiem.
Lai Jūsu kājas vienmēr būtu siltumā
Labsajūtu vannas istabā var sabojāt, ja kājas sāk salt aukstās grīdas dēļ. Jūs varat izvairīties no šīs nepatīkamās pieredzes uzstādot DEVI elektrisko grīdas apsildes sistēmu.
Apsilde vīnogu dārzu aizsardzībai pret salu
Elektriskā apsilde atrisina problēmu ar energoefektīvām sistēmām, kurās tiek izmantoti elektriskie sildīšanas kabeļi, lai aizsargātu vīnogulājus pret sala bojājumiem. DEVI apsildes risinājumi vīnogulāju aizsardzība pret salu ir ilgtspējīgs risinājums zaļai un tīrai nākotnei, pateicoties zemam enerģijas patēriņam, kas ļauj nodrošināt līdz pat 87% ražas.
Iekštelpu elektriskie apsildes risinājumi
Elektriskā grīdas apsilde ir energoefektīvs un videi draudzīgs apkures risinājums. Tā ir lieliska izvēle, ja vēlaties ietaupīt enerģiju un samazināt CO2 emisijas.
Kāpēc elektriskā apsilde ir energoefektīva un videi draudzīga?
Elektriskā grīdas apsilde ir energoefektīva un videi draudzīga. Tā ir lieliska izvēle, ja vēlaties ietaupīt enerģiju un samazināt CO2 pēdas nospiedumu. Lai Jums būtu vieglāk izlemt par pareizu mājas apkures sistēmu, mēs esam sagatavojuši faktus par elektrisko grīdas apsildi iekštelpās.
DEVI produktu katalogs 2021
DEVI produktu katalogs 2021. gadam pieejams gan drukātajā, gan elektroniskajā versijā. Saņemiet savu kataloga eksemplāru tūlīt!
Fakti par elektrisko grīdas apsildi
Elektriskā grīdas apsilde ir energoefektīva un videi draudzīga. Tā ir lieliska izvēle, ja vēlaties ietaupīt enerģiju un samazināt ietekmi uz apkārtējo vidi.  Lai Jums būtu vieglāk izlemt par pareizu mājas apkures sistēmu, mēs esam sagatavojuši faktus par elektrisko grīdas apsildi iekštelpās.
Kāpēc apsilde ārtelpās?
DEVI ārtelpu apsildes risinājumi ne tikai attīrīs sniegu un ledu no Jūsu mājas jumta un piebraucamā ceļa, bet arī pasargās notekas un notekrenes no sala un ledus radītiem bojājumiem, lai radītu Jūsu ģimenei un viesiem drošu pastaigas un braukšanas zonu.
DEVIwarranty ™ jūsu mieram
DEVIwarranty™ sastāv no 5 atsevišķām garantijām, ar labākajiem tirgū piedāvājamiem nosacījumiem, kas ļaus jums justies mierīgiem un drošiem, izmantojot DEVI ražoto produkciju elektriskās apsildes sistēmās. Mēs nodrošinām divu veidu garantiju: Produktu garantiju un Pilna servisa garantiju, kas stājas spēkā 2021. gada 1. jūlijā.