DEVI Jūsu piebraucamajam ceļam un celiņiem

 

Sniega tīrīšana no piebraucamā ceļa un ietves nereti ir fiziski grūts uzdevums, kas daudziem māju īpašniekiem nepatīk, it īpaši garas, sniegotas ziemas laikā, jo tas var šķist nebeidzams darbs.

DEVI piedāvā mūsdienīgu risinājumu, lai palīdzētu Jums izvairīties no tik smaga darba, ietaupot Jūsu laiku un naudu. Ja DEVI apsildes kabeļi uzstādīti zem Jūsu piebraucamā ceļa un gājēju celiņa, sniega un ledus tīrīšanas darbus no savu darāmo darbu saraksta varat izsvītrot. Apsildes kabeļi pasargās Jūsu māju no sniega un ledus veidošanās, tādejādi Jūs savā pagalmā varat braukt un staigāt droši.

DEVI uzlabotie viedie termostati automātiski regulē apsildes sistēmu, pamatojoties uz faktiskajiem temperatūras un mitruma rādītājiem. Jums nav jāuztraucas, ka piemirsāt ieslēgt kabeli sniegotā/sala laikā. Izmantojot DEVI, Jūs vienmēr varat būt pārliecināti, ka termostati neļaus kabeļiem pārkarst un neradīs lieku elektrības patēriņu.  

Aukstā, bet sausā laikā DEVI sistēma paliek neaktīva, ietaupot enerģiju un izmaksas. Aukstā un mitrā laikā sistēma tiek automātiski aktivizēta, ātri kūstot sniegam un novēršot ledus uzkrāšanos. Tomēr Jums vienmēr ir iespēja sistēmu vadīt manuāli, izmantojot termostatu.

Izmantojot DEVI āra apsildes sistēmu, Jūs varat baudīt skaisto ziemu bez papildu fiziska darba ārā, taupot laiku skaistiem mirkļiem.

Papildinošās preces