DEVIwarranty™ – jūsu mieram 

Uzņēmumam DEVI ir būtiski ražot augstas kvalitātes produkciju, kuras darbmūžs būtu ilgs. Mēs piedāvājam labākās tirgū pieejamās garantijas.

Mums ir ļoti svarīgi piegādāt augstas kvalitātes izstrādājumus, kas darbojas ilgi. Ja tomēr, neskatoties uz visu, ja jums radīsies ar izstrādājumu saistīta problēma, mēs nodrošinām DEVI zīmola garantiju, kas ir derīga no iegādes brīža (kas ir ne vēlāk kā 2 gadus pēc ražošanas datuma) atbilstoši šādiem nosacījumiem:
garantijas periodā mēs piedāvājam jaunu, līdzvērtīgu DEVI zīmola izstrādājumu vai izstrādājuma remontdarbus, ja bojājumi radušies konstrukcijas defekta, materiālu vai apdares dēļ. Par remontdarbiem vai apmaiņas nepieciešamību izlemj vienīgi mūsu uzņēmums. 

DEVIwarranty™ jeb DEVI garantija ir piecu atsevišķu, labāko tirgū pieejamo garantiju komplekts, lai varat justies pilnīgi droši, lietojot elektriskās apkures izstrādājumus.

Mēs nodrošinām divu veidu garantiju: Produktu garantija un Pilna servisa garantija, kas stājas spēkā 2021. gada 1. jūlijā.

Šeit jūs varat iepazīties ar DEVI Elektriskās apkures garantijas noteikumiem un pieteikšanās kārtību. 

 

Papildinošās preces