Fakti par elektrisko grīdas apsildi

Elektriskā grīdas apsilde ir energoefektīva un videi draudzīga. Tā ir lieliska izvēle, ja vēlaties ietaupīt enerģiju un samazināt ietekmi uz apkārtējo vidi. 

Lai Jums būtu vieglāk izlemt par pareizu mājas apkures sistēmu, mēs esam sagatavojuši faktus par elektrisko grīdas apsildi iekštelpās

Iespēja kontrolēt temperatūru dažādās telpās. Tas nozīmē, ka apsildi katrā telpā vai “apkures zonā” var kontrolēt atsevišķi – iespēja izslēgt apsildi neizmantotajās telpās palīdz taupīt enerģiju un mazināt ietekmi uz apkārtējo vidi.

Grīdas “augstums” mainās minimāli. Tas nozīmē, ka grīdas konstrukcijas kopējais pievienotais augstums būs aptuveni 10 - 15mm.

Izmantojot elektrisko apkuri, Jums nebūs jāuztraucas par iespējamiem negaidītiem bojājumiem, piemēram, noplūdēm u.tml.

Izbaudiet komfortu! Jūs saņemsiet apkures sistēmu bez trokšņiem un uzturēšanas izmaksām.

Viegla konstrukcija un ātra uzstādīšana. Elektriskā apkures sistēma sastāv tikai no divām galvenajām sastāvdaļām: sildelementa un termostata, tāpēc uzstādīšana neprasa lielus ieguldījumus. 

Elektriskā apkures sistēma ir lieliski piemērota gan jaunbūvēm, gan renovētām ēkām. Turklāt Jūs varat plānot elektriskās apsildes sistēmas uzstādīšanu savā mājā vai istabā jebkurā gadalaikā.

Nav traucējošu elementu un nav nepieciešama tehniskā apkope. Jūsu apsildes sistēma ir paslēpta grīdas konstrukcijā un redzams ir tikai viens mazs elements - termostats. Atšķirībā no, piemēram, apkures katliem, šaj apkures sistēmai nav nepieciešama atsevišķa telpa.

Ātrs rezultāts. Elektriskā apkures sistēma ātri sasniedz nepieciešamo temperatūru, tāpēc Jūs varat apsildīt istabu tikai tad, kad uzturaties tajā, tādejādi taupot enerģiju.  

Izmantojot integrēto taimera funkciju termostatos, Jūs varat pārslēgties uz “zemu elektrības patēriņu”, lai iegūtu papildu ietaupījumus.

Ja istabā ieplūst papildus siltums, piemēram, no saules stariem, termostats reaģē un nodrošina, ka temperatūra telpā paliek nemainīga. Izmantojot šo funkciju, Jūsu iekštelpu klimats uzlabosies, tas sekmēs arī papildus enerģijas ietaupījumu.

Pareizi uzstādot, elektriskā grīdas apsildes sistēma grīdu apsildīs vienmērīgi. Neviena cita alternatīva apsildes sistēma nevar nodrošināt tādu pašu efektu.

Mūsu Elektriskās apsildes atbalsta komanda piedāvā vērtīgu atbalstu profesionāļiem jaunu projektu sagatavošanā:

- Elektriskās apkures sistēmas aprēķins

- Zīmējumu izstrāde projektiem

- Materiālu izmaksu sagatavošana

- Sniedz padomus sistēmas uzstādīšanā

Papildinošās preces