Kā pasargāt ūdens caurules no aizsalšanas?

Ziemā, pēc bargāka sala, santehnikas uzņēmumus pārpludina māju īpašnieku aicinājumi atkausēt aizsalušās ūdens caurules. Tomēr šo problēmu var novērst savlaicīgi ar vienkāršu risinājumu par salīdzinoši zemām izmaksām.

Līdz ar prognozēm par gaidāmo aukstumu un salu, ir pieaugusi klientu interese par apsildes kabeļiem, kas paredzēti cauruļu aizsardzībai pret sasalšanu. Nešaubāmies, ka interese pēc pirmā aukstuma viļņa pieaugs vēl vairāk, jo aukstuma laikā lielākā daļa ūdens padeves nesalst, bet, pēc dažām dienām, kad ārā šķiet siltāks, sals turpina iespiesties dziļāk caurulēs.

Jūs varat novērst caurules komplikācijas, kuras izraisa sals, laicīgi uzstādot pašregulējošo kabeli DEVI. Parasti šāds kabelis tiek uzstādīts caurules iekšpusē, izmantojot īpašas sakabes, vai arī uz ūdens vai kanalizācijas caurules virsmas.

Izvēloties elektriskos apsildes kabeļus, iesakām pievērst uzmanību vairākām produkta īpašībām - vispirms novērtējiet produkta garantiju, jo tas tiks izmantots ekstremālos apstākļos. DEVI apsildes kabeļu aukstuma un karstuma izturība ir pārbaudīta visos kontinentos, tāpēc dodam tiem garantiju līdz pat 20 gadiem. Svarīgi ir arī tas, vai ražotājs var piedāvāt efektīvu apsildes sistēmu un visu papildu uzstādīšanas aprīkojumu, jo vislabāk ir visu komplektu iegādāties no viena ražotāja.

Lai pasargātu caurules no aizsalšanas, iesakām izmatot pašregulācijas apsildes kabeli DEVIpipeheat, DEVIpipeguard vai DEVIiceguard

Pašregulācijas funkcija nodrošina apsildes jaudas paaugstināšanos vai samazināšanos atbilstoši apkārtējās vides temperatūrai. Izmantojot pašregulējošo kabeli, tas cauruli silda tikai tad, kad nepieciešams, tāpēc tā elektrības patēriņš ir patiešām zems. Visas iekārtas un elektroenerģijas izmaksas, tās darbības laikā, noteikti būs daudz zemākas nekā viens santehniķa izsaukums atkausēt sasalušo ūdens cauruli. 

Papildinošās preces