Lai Jūsu kājas vienmēr būtu siltumā

Vannas istabas apmeklējumu savā ziņā var salīdzināt ar nesteidzīgu atpūtu un relaksāciju siltumā. Tomēr labsajūtu vannas istabā var sabojāt, ja kājas sāk salt aukstās grīdas dēļ. Jūs varat izvairīties no šīs nepatīkamās pieredzes uzstādot DEVI elektrisko grīdas apsildes sistēmu.  

DEVI Jūsu vannas istabas rīta un vakara rituālus noteikti padarīs patīkamākus. Turklāt plānie apsildes kabeļi un paklāji, kas paslēpti zem grīdas seguma, palīdz taupīt vietu telpā, ja vannas istaba ir pārāk maza, lai tajā uzstādītu radiatorus. 

Paceliet "siltuma komforta līmeni augšā"

Elektriskā grīdas apsilde ir pielāgota vienkāršiem fizikas principiem - karstais gaiss ceļas uz augšu, kas nozīmē, ka siltums no grīdas automātiski vienmērīgi tiek sadalīts pa visu telpu. Izmantojot tradicionālos radiatorus, karstais gaiss nekavējoties paceļas augšup pa sienām, tādējādi atstājot grīdu un kājas aukstumā.

DEVI elektriskie grīdas apsildes risinājumi ļauj pazemināt temperatūru vidēji par diviem grādiem un tomēr palielināt siltuma komfortu vannas istabā, nodrošinot siltumu arī Jūsu kājām.

Sistēma ar ātru reakciju

Ātri reaģējošais termostats nodrošina nepārtrauktu temperatūras regulēšanu, lai vannas istabā vienmēr būtu tieši tāda temperatūra, kāda Jums nepieciešama - tas palīdz mazināt siltuma zudumu. Grīdas apsildes sistēma ir uzstādīta dažus milimetrus zem grīdas seguma, tas nodrošina ļoti ātru apsildes reakciju uz temperatūras izmaiņām.

Komforts bez papildus apkopes

Sildīšanas kabeļi praktiski nenolietojas, tāpēc tiem nav nepieciešama apkope. Tas nozīmē, ka Jūs varat baudīt siltumu un komfortu daudzus gadus, neraizējoties par dārgām remonta un atjaunošanas izmaksām.

Papildinošās preces