Elektriskā apsilde ir energoefektīvs un videi draudzīgs apkures risinājums

Komfortabla temperatūra jūsu mājās ar zemāko enerģijas patēriņu 

Izmantojot elektrisko apsildi, jūs sasniegsiet komfortablu temperatūru savās mājās ar zemāko iespējamo enerģijas patēriņu. Pateicoties vienmērīgai siltuma sadalei pa visu grīdas virsmu un iespējai precīzi kontrolēt temperatūru ar termostatu, istabas temperatūru var pazemināt vidēji par 1-2°C, salīdzinot ar tradicionālo radiatora apkuri, neietekmējot vai pat uzlabojot siltuma komforta līmeni jūsu mājās. Tas ļauj samazināt enerģijas zudumus no ēkas līdz pat 20%, kas ir gan ekonomiski, gan videi draudzīgi.

Augstākā siltuma efektivitāte

99% enerģijas, ko patērē elektriskā grīdas apsilde, tiek pārveidota par siltumu, tādējādi maksimāli palielinot tās energoefektivitāti un novēršot nevajadzīgus enerģijas zudumus, piemēram, ūdens cirkulācijai. Pateicoties precīzai kontrolei ar termostatu, sistēma (tā sastāv no sildelementa un termostata) uzturēs temperatūru jums vēlamajā līmenī.

Izmantojot termostatos integrēto taimera funkciju, jūs varat plānot telpas apsildīšanas grafiku atbilstoši  savām vēlmēm, būtiski ietaupot elektrību.

Ātra sistēmas reakcija

Elektriskās apsildes sistēma ātri reaģē uz izmaiņām. Sistēma darbojas tikai tad, kad nepieciešams - tā ātri sasniedz nepieciešamo temperatūru, atkarībā no grīdas konstrukcijas. Pateicoties sistēmas ātrajai reaģēšanai, jūs istabu/telpu varat apsildīt tikai tad, kad atrodaties tajā, tādejādi sekmējot enerģijas ietaupījumu. 

Neatkarīga temperatūras regulēšanas kontrole

Telpas temperatūras regulēšana tiek kontrolēta neatkarīgi. Tas nozīmē augstu lietotāju neatkarības līmeni.

Tālvadības pults - tas nozīmē, ka katru apsildes vietu (jeb tā dēvēto “apkures zonu”) var kontrolēt atsevišķi. Izslēdzot apsildi telpās, kuras neizmantojat, jūs ietaupīsiet uz enerģijas izmaksām un mazināsiet ietekmi uz apkārtējo vidi.

Augsts enerģijas izmantošanas līmenis

Pareizo sildelementa jaudu parasti tiek izvēlēta, ņemot vērā atbilstošo siltuma jaudu, kas nepieciešama, lai kompensētu ēkas / telpas / utt. siltuma zudumus.

Siltuma avota novietošana zem grīdas konstrukcijas un temperatūras precīza vadība ar termostata palīdzību, nodrošina augstu enerģijas izmantošanas līmeni. Par cik lielākā daļa siltuma tiek patērēta lietderīgi, jūs droši varat samazināt temperatūru un līdz ar to arī enerģijas patēriņu. 

Videi draudzīga 

Elektriskā apsilde veicina atjaunojamās enerģijas izmantošanu, samazinot emisijas. Tā var palīdzēt padarīt elektrotīklus viedākus, apvienojot tos ar modernām vadības ierīcēm, tādējādi veicinot atjaunojamās enerģijas patēriņu mūsu moderno un viedo vadības ierīču dēļ.

Elektriskā apsilde, salīdzinājumā ar alternatīviem apsildes/apkures risinājumiem, nesatur kaitīgas vielas.

Elektrisko apsildes ierīču veiktspēju var uzlabot un padarīt videi vēl draudzīgāku, piemēram, savienojot  tās ar saules baterijām vai citiem “zaļajiem” un atjaunojamiem enerģijas avotiem. Faktiski šīs ierīces ir īpaši piemērotas atjaunojamiem enerģijas avotiem, piedāvājot siltuma ražošanas iespēju bez emisijām.

Ideāla apkures sistēma ideālai pasaulei - elektriskā apkure pārvērš sapni realitātē

Domājot par ideālu pasauli - mēģiniet iztēloties ideālu apkures sistēmu! Kādai tai jābūt? Vai - ko jūs no tās sagaidāt? 

Noskatieties šo video “The Future of Heating is Electric”, ko sagatavojusi Electric Underfloor Heating Alliance!

Papildinošās preces