Kāpēc apsilde ārtelpās?

Elektriskā apsilde parasti saistās ar iekštelpu apsildes risinājumiem - vannas istabām, virtuvēm u.tml.

Tomēr apsildes kabeļi ir arī vienkāršākais un ērtākais risinājums, ar kura palīdzību ziemā jūs varat pasargāt savas mājas no sniega un sala izraisītajiem bojājumiem.

Daudzi māju īpašnieki ziemā saskarās ar problēmām, ko rada sniegs un sals – apledojis piebraucamais ceļš, bieza sniega kārta uz jumta, aizsalušas notekcaurules u.tml. Ar elektrisko apsildes kabeļu palīdzību šīs problēmas var novērst.  DEVI āra apsildes risinājumi ne tikai attīrīs sniegu un ledu no jūsu mājas jumta un piebraucamā ceļa, bet arī pasargās notekas no sala un ledus radītiem bojājumiem, lai radītu jūsu ģimenei un viesiem drošu pastaigas un braukšanas zonu.

Īpaši "apdraudētie" mājokļi

Jumtiem ar mazu slīpumu var rasties bijājumi, ko rada sniega svars. Kad sniegs sāk kust, tas kļūst īpaši slapjš un smags. Tas var radīt jumta bojājumus, kā arī var veicināt ledus uzkrāšanos notekās un notekcaurulēs.

Daudzi māju īpašnieki atrisina šīs problēmas manuāli notīrot sniegu no jumta vai ielejot karstu ūdeni notekās un notekcaurulēs. Varbūt arī tie ir efektīvi veidi, kā atbrīvoties no sniega un ledus, tomēr laikietilpīgi un var būt arī bīstami. Daudz efektīvāks un drošāks risinājums ir - uzstādīt DEVI sniega un ledus kausēšanas elektrisko kabeļu sistēmu. 

Elektriskā apsilde ārtelpām - vienkāršs un drošs risinājums

DEVI āra apsildes risinājums ir vienkārši lietojams un drošs. Āra apsildes sistēmas radīšanu iedvesmoja uzņēmuma ilgā darba pieredze izstrādājot kabeļus iekštelpu grīdas apsildes sistēmām. Šos kabeļus var ātri un ērti novietot jumta apakšdaļās, notekās un notekcaurulēs. Tos var uzstādīt arī piebraucamajos ceļos, celiņos, ratiņkrēslu pacēlumu rampās un kāpnēs. Āra apsildes sistēmu ir patiešām viegli izmantot, neatkarīgi no tā, kur kabeļi ir uzstādīti. 

Energoefektīvie termostati

DEVI uzlabotie, viedie termostati automātiski regulē sistēmu, balstoties uz faktiskajiem temperatūras un mitruma rādītājiem. Aukstā, bet sausā laikā sistēma paliek neaktīva, ietaupot enerģiju un izmaksas. Ja laiks ir auksts un slapjš, sistēma tiek aktivizēta automātiski, ātri atkausējot sniegu un novēršot ledus veidošanos/uzkrāšanos. Neskatoties uz to, izmantojot termostatu, jums ir iespēja sistēmu vadīt arī manuāli.

DEVI āra apsildes sistēma ir ātri uzstādāma, viegli vadāma un izdevīga. Visefektīvāko rezultātu var panākt, ja kabeļus uzstādīsiet vietās, kur sniegs un ledus parasti uzkrājas visvairāk.

DEVI uzticamie apkures risinājumi tiek ražoti Eiropas Savienībā atbilstoši visaugstākajiem kvalitātes standartiem.

Papildinošās preces