Biežāk uzdotie jautājumi (FAQ)

Apsildes paklāji

Kāda grīdas apdare ir piemērota izmantošanai kopā ar DEVImatTM sistēmu?

Lielāko daļu grīdas apdares veidu var izmantot kopā ar apsildāmām grīdām, pie nosacījuma, ka grīda bija pareizi sagatavota, un ražotāja vadlīnijas attiecībā uz temperatūras režīmu tika ievērotas. Tādiem grīdu veidiem, kā koka grīdas, lamināts un mīkstie grīdas segumi, ir būtiski, lai apsildes paklājs būtu pilnība apsegts ar izlīdzinošo grīdas maisījumu, pirms minētā grīdas gala apdare tiks ieklāta.

Tādiem grīdas segumiem, kā lamināts, koka parkets vai paklājs mēs iesakām DEVIdry ™ risinājumus, kā arī ir ieteicama termostata/regulatora ar grīdas temperatūras devēju izmantošana.

Vai DEVImat produkcijai ir nepieciešama izolācija?

DEVImat ir paredzēts ieklāšanai tieši uz esošās grīdas virsmas, līdz ar to izolācija nav nepieciešama. Tomēr, ja grīdā ir vieta tam, lai ieklāt izolācijas vai apakšklāja kārtu, mēs uzstājīgi iesakām to darīt, jo tas ļaus paaugstināt DEVI produkta veiktspēju, kā arī samazinās ekspluatācijas izmaksas. Lūdzu, sazinieties ar DEVI uzņēmuma pārstāvjiem, lai iegūt plašāku informāciju.

Drošinātājs turpina pārdegt brīdī, kad es izmantoju apsildes paklāju. Ko man darīt?

Vērsieties pēc palīdzības pie elektriķa. Kūstošie drošinātāji var pārdegt, vai automātiskie slēdži var nostrādāt pie katra īssavienojuma vai pārslodzes. Biežākais šādas situācijas iemesls ir īssavienojums.

DEVImatTM ir pārāk liels priekš izvēlētās telpas. Vai es varu samazināt tā izmēru?

Nē, elektrisko apsildes paklāju nedrīkst samazināt, jo tas izraisīs izmaiņas elementu pretestībā, kas savukārt, var novest pie pārkaršanas. Tāpēc ir svarīgi veikt precīzus apsildāmās platības mērījumus (tikai brīvā grīdas platība). Veicot izvēli, jums jāizvēlas izmēru ziņā atbilstošākais mazākais elements. Lūdzu, droši vērsieties pēc palīdzības DEVI atbalsta dienestā. Tīklu var griezt, bet esiet uzmanīgi un nesagrieziet/nesabojājiet kabeļus.

Vai ir nepieciešams veikt grīdas gruntēšanu pirms DEVImat ieklāšanas?

Paklājam ir līmējamā apakškārta; j grīda ir rūsaina vai taukaina, tad paklājs stiprināsies ne pārāk labi. Grīdas gruntēšana palīdzēs pilnībā piestiprināt apsildes paklāju pie grīdas virsmas.

Man ir liela telpas platība. Tās apsildei ir nepieciešami divi apsildes paklāji. Kā tos savienot kopā?

Kabeļu/vadu aukstie gali jāizvada ārā no grīdas un jāsavieno paralēlslēgumā – piemēram, pamata krāsām jābūt savienotām kopā: brūns vads ar brūnu, zils ar zilu u.t.t uz termostatu.

Es gribu izmantot DEVImat zem lamināta grīdas – kādu apakšklāju jūs ieteiktu?

Apakšklājs, kurš parasti tiek piegādāts kopā ar lamināta grīdu, ir skaņas izolējošs, 2-3 mm biezs, un tas ir pieņemami. Ja jūs plānojat ieklāt kādu citu materiālu, lūdzu, piezvaniet DEVI tehniskā atbalsta dienestam, lai saņemtu plašāku informāciju. Lamināta grīdām mēs iesakām DEVIdry risinājumu.

Vai es varu novietot DEVImat zem vannas vai dušas paliktņa, zem virtuves skapjiem?

DEVI neiesaka veikt DEVImat uzstādīšanu zem jebkāda veida aprīkojuma vairāku iemeslu dēļ. Piemēram, šis aprīkojums var palēnināt (bloķēt) sistēmas nodrošināto siltuma padevi, bet bojājuma gadījumā remontdarbu veikšana būs ļoti apgrūtināta.

Manas grīdas segums sastāv no divu veidu segumiem - no koka un betona. Vai es varu izmantot vienu grīdas apsildes paklāju visai grīdai?

DEVI uzstājīgi iesaka, lai uz katra grīdas laukuma ar atšķirīgu grīdas segumu būtu ieklāts šim seguma laukumam „atsevišķi paredzētais” apsildes paklājs, kā arī pie katra šāda „atsevišķa laukuma” tiktu pieslēgts atsevišķs termostats, jo katram grīdas virsmas veidam ir savs temperatūras slieksnis. Mēs iesakām izmantot termostatu, kas ir aprīkots ar grīdas apsildes devēju.

Sazinieties ar DEVI pārstāvjiem, lai apspriestu labāko iespējamo risinājuma variantu šādam grīdas tipam.

Kāds ir apsildes paklāja platums?

Faktiskais apsildes paklāja platums sastāda 480 mm, bet ir ieteicams to ieklāt ar 500 mm intervālu, lai nodrošināt pietiekami platas atstarpes starp pielaidēm.

Kā savā starpā atšķiras divdzīslu un viendzīslas apsildes paklāji?

Starpība starp šiem diviem apsildes paklāju veidiem ir sekojoša: aukstais kabeļa gals/vads (pieslēgums pie termostata). Divdzīslu apsildes paklājs nav aprīkots ar otru savienojošo auksto galu/kabelis ir aprīkots atgriezei pie termoregulatora. Viendzīslas apsildes paklājam ir viens aukstais gals katrā paklāja galā, un tiem jābūt atgrieztiem kopā uz pieslēguma punktu.

Kādiem mērķiem ir paredzēts melnais priekšmets, kas ir novietots divdzīslu apsildes paklāja tālākajā galā?

Tas ir savienojums divdzīslu apsildes paklāja galā – vieta, kur sildelement ir savienots ar atgriezes neitrāli. Tā ir rūpnieciskā montāža (kabelī).

Kā uzstādīt jaunu DEVI apsildes paklāju?

Apsildes paklāja DEVI uzstādīšanu var viegli veikt saviem spēkiem, ja esat apņēmušies to izdarīt paši. Tomēr pievērsiet īpašu uzmanību tam, ka visu elektrisko savienojumu montāža jāveic kvalificētam elektriķim.

Pirmais solis. Sāciet ar laukuma mērījumiem – rūpīgi noņemiet mērus no tās platības, kur plānojat uzstādīt apsildāmo grīdu. Šādi jūs varēsiet noteikt, kāda izmēra DEVI elektriskās apsildes paklājs jums ir nepieciešams. Vienmēr izvēlieties to apsildes paklāja paketi, kur izmēri ir mazāki, nekā grīdas laukums.

Otrais solis. Atzīmējiet tualetes poda atrašanās vietu, pirms veikt tā demontāžu. Tas ļaus jums izvairīties no tualetes poda montāžas virs apsildes paklāja, kā arī pasargās no tā caurumošanas (skrūvju stiprināšanai).

Trešais solis. Izveidojiet grīdā un sienā (kur tiks novietots termostats), 10mm platu gropi, un apmēram 1 mm grīdā grīdas temperatūras devējam un caurulītei. Ielīmējiet caurulīti, kurā ir ievietots grīdas devējs, gropē, un nostipriniet caurulītes galu ar līmlenti.

Ceturtais solis. Pirms sākt pašlīmējošā apsildes paklāja uzstādīšanu, pārbaudiet, lai grīda, uz kuras tas tiks klāts, būtu tīra un sausa. Nepieciešamības gadījumā grīda jānogruntē. Pēc apsildes paklāja testēšanas to izklāj uz grīdas.

Piektais solis. Izklājiet apsildes paklāju. Nonākot pie paklāja gala, pārgrieziet tīklu, pagrieziet paklāju, un uzklājiet nākamo joslu tuvāk pie pirmās. Sarkanais apsildes kabelis NETIEK apgriezts. Apsildes paklāja izvietojumu telpā var koriģēt 3-5 reizes, līdz brīdim, kad jūs piespiedīsiet paklāju pie grīdas.

Sestais solis. Kad jūs apmierinās izvēlētais izkārtojums, piespiediet apsildes paklāju pie grīdas. Tagad DEVImat ™ būs cieši piestiprināts pie virsmas.

Septītais solis. Pārklājiet apsildes paklāju ar vienu elastīgas flīžu līmes kārtu/pašizlīdzinošā maisījuma kārtu, ļaujiet tam nožūt pirms sākt flīzēšanu. Vai arī jūs varat uzklāt līmi un ieklāt flīzes vienā piegājienā. Vienmēr jāizmanto elastīgā līme un šuvošanas java.

Astotais solis. Uzklājiet jaunās flīzes uz līmes. Savienojiet flīzes un ļaujiet grīdai žūt divu nedēļu laikā,pirms ieslēgt apsildi.

Apsildes kabeļi un paklāji

Elektriskais apsildes paklājs vai kabelis ir ticis bojāts/salauzts. Vai es varu veikt to remontu?

Jā, visi apsildes paklāji un kabeļi ir remontējami. DEVI piedāvā servisa pakalpojumus pilnīgai un precīzai bojājuma veida noteikšanai (tā atrašanās vieta). Lūdzam vērsties pēc palīdzības pie elektriķa, kurš veica montāžu, lai iegūtu plašāku informāciju.

Vai es varu pagarināt auksto kabeļa galu/sensora kabeli?

Jā, varat. Gan aukstie kabeļa gali, gan sensoru kabeļi var tikt pagarināti līdz 50 m.

Kāds maksimālais grīdas apdares biezums jānodrošina apsildes kabeļiem Devimat / DEVIlex?

Biezums būs atkarīgs no konkrētās apdares veida. Koka virsmām: mīkstai koksnei – 20 mm; cietai koksnei – 30 mm; lielākai daļai lamināta segumu tam nav īpašas nozīmes, bet tas jāvērtē pēc seguma tehniskiem raksturojumiem. Grīdas segumu jautājumos konsultējieties ar jūsu piegādātāju. Lielākā daļa vinila grīdas segumu ir piemēroti un izmantojami, kamēr jūs ievērojat ražotāja noteiktās temperatūras robežas, bet elementi ir iestrādāti grīdā vai izlīdzinošās kārtas virsmā/ robežstāvoklis pēc noguruma stiprības kritērijiem (FLC). Lielākā daļā mīksto grīdas segumu un apakšklāju ir piemēroti izmantošanai.

Kāds barošanas avota tips ir nepieciešams?

Tas būs atkarīgs no apsildāmās platības izmēriem un uzstādītā elektriskā apsildes kabeļa/apsildes paklāja blīvuma.

Lielākā daļā gadījumu mēs uzstādām aptuveni no 140 līdz 150 vati/ m² siltās grīdas laukuma.

Vai grīdas apsildi var izmantot grīdas virsmām zem paklājiem?

Jā, ar nosacījumu, ka apsildes paklājs/apsildes kabelis no sākuma ir pārklāti ar izlīdzinošo lateksa kārtu, bet paklājs, kuru izmanto kopā ar grīdas apsildes sistēmu, ir sertificēts, apliecināts un ražotāja apstiprināts.

Termoregulatori

Kas ir "grīdas devējs (sensors)”?

Grīdas devējs (sensors) ir pie termostata pieslēgta ierīce, kas ļauj pilnībā kontrolēt grīdas temperatūru.

Kur pieslēdzas grīdas temperatūras devējs?

Grīdas temperatūras devējs pieslēdzas atpakaļ pie termostata, un ir pieslēgts pie "NTC" termināla. Kabeļiem nav polaritātes.

Vai grīdas temperatūras devējs ir nepieciešams? Es neesmu to uzstādījis.

Kompānija DEVI vienmēr iesaka uzstādīt grīdas temperatūras devēju. Termostats DEVIREG Touch / 550/535/540 var tikt ieprogrammēts darbam vienā no šiem 3 variantiem:

 • gaisa zondēšana.
 • tikai grīdas zondēšana.
 • gaisa un grīdas zondēšana.

Grīdas devējam vienmēr jābūt uzstādītam, ja tiek izvēlēta grīdas vai grīdas/gaisa zondēšana. Ja grīdas temperatūras devējs nav uzstādīts, nav iespējams nodrošināt maksimālās grīdas temperatūras kontroli. Grīdas temperatūras devēja uzstādīšanai ir būtiska nozīme, ja tiek ieklāti koka, vinila vai mīkstie grīdas segumi.

Režīms «Prombūtne» DEVIREG Touch – kāda ir laika atskaite?

Apsilde sāksies un apturēs režīma «Prombūtne» darbību dienas (00:00) sākumā.

Ja starta diena ir šodien, tad režīms «Prombūtne» tiek palaists nekavējoties.

Vai uz termostata DEVIreg Touch, tam esot režīmā «Prombūtne», var būt ieslēgts apgaismojums?

Jā, tā var būt. Galvenajā izvēlnē atlasiet Iestatījumi>Funkcijas>Ēnojuma pakāpe, un izvēlieties režīmu «Izslēgt» (OFF). Ar tās pašas navigācijas palīdzību, Drošības bloķēšana, prognoze (adaptīvā funkcija, Sākt un Beigt), atveriet logu, un minimālā grīdas temperatūra arī var būt atslēgta.

Kāds ir impulsu ilguma modulācijas laika cikls uz DEVIREG Touch?

Divdesmit minūtes istabas regulēšanas režīmā, un 20/40/60 minūtes grīdas regulēšanas režīma ietvaros vai istabas/grīdas regulēšanas režīmā. Laika periods ir atkarīgs no grīdas atsauces laika (viehlās/smagās grīdas).

DEVIreg Touch – Kā jūs varat atbloķēt drošības bloķēšanos?

Terminēto atbloķēšanu var veikt, ātri nospiežot sānā novietoto pogu. Lai pilnībā veikt atbloķēšanu, caur galveno izvēlni atlasiet Iestatījumi>Funkcijas> Drošības bloķēšanās, un izvēlieties «Izslēgt» (OFF).

DEVIreg Touch – vai priekšējo daļu var izmantot ar jebkuru aizmugurējo daļu?

Jā, tā var darīt. Aizmugurējā daļā atrodas tikai relejs, barošanas bloks un termināļi.

Kā rīkoties, ja uz DEVIREG Touch displeja parādās uzraksts "neatkopjama kļūda"?

 1. Atvienojiet termostatu no tīkla, un pieslēdziet to atkārtoti.
 2. Jā šī darbība nav palīdzējusi atrisināt problēmu, tas nozīmē, ka priekšējā un aizmugurējā sekcijas nav atbilstoši saslēgtas. Lietotājam jāatvieno priekšējā sekcija no aizmugurējās sekcijas, jāpārvieto tā uz priekšu, un jāmēģina ievietot priekšējo daļu atkārtoti. Šai darbībai būtu jāatrisina šī problēma.

Ko darīt, ja uz DEVIREG Touch displeja parādās uzraksts "Grīdas devējs – īssavienojums”?

Tas norāda uz to, ka 2 elementi nonāca saskarē ar grīdas devējiem, šāda atteice notiek, ja devējs ir bojāts. Ja devējs ir bojāts, jūs varat sākt ar elektroinstalācijas pārbaudi (uz aizmugurējā termostata paneļa), lai pārliecināties par to, ka nav redzami brīvi slēgumi. Ja ar slēgumiem viss ir kārtībā, tad jums jāpārbauda grīdas temperatūras devēja pretestība ar multimetra palīdzību; iegūtiem rādījumiem jāatbilst 10-20 kiloomu diapazonam. Jā rādījumi ir stipri zemāki vai augstāki par šo vērtību, tas nozīmē, ka grīdas devējs ir bojāts un tas jānomaina.

Can I use DEVIreg touch with other manufacturers floor sensors?

Yes you can. The DEVIreg Touch works with floors sensors from DEVI, Warmup, Aube, OJ, Eberle, Ensto, Fenix, Raychem, Teplolux and many others.

Ko apzīmē ķēdes simbols, kas atrodas uz DEVIreg Touch ekrāna - tā labajā apakšējā stūrī?

Ķēdes simbols (3 apļi) ekrāna labajā apakšējā stūrī norāda uz punktu, uz kura jānospiež, ja gribat „pamodināt” ekrānu.

Ko apzīmē rokas simbols uz DEVIreg Touch?

Rokas simbols ekrāna kreisajā augšējā stūrī norāda, ka funkcija darbojas manuālā režīmā.

Ko apzīmē augšup virzītās bultiņas uz DEVIreg Touch temperatūras ekrāna – tā kreisajā daļā?

Šīs bultiņas parāda, ka termostats baro grīdas apsildes sistēmu, un ka dotajā brīdī sistēma uzsilst.

Problēmu novēršana un atbalsts

Apsildes sistēma neuzsilst. Ko man darīt?

Ir vesela virkne iemeslu, kāpēc šāda situācija varēja atgadīties:

 • Pārliecinieties, ka termostatam ir nodrošināta elektrības padeve (spriegums).
 • Pārliecinieties, ka termostats darbojas.
 • Pārbaudiet termostata iestatījumus.

• Pārbaudiet apsildes paklāja viengabalainumu un pretestību. Šāda pārbaude jāveic kvalificētam elektriķim.

Vai mēs varam pieaicināt kompānijas DEVI speciālistu sistēmas pārbaudes veikšanai?

Jā, varat. Kompānija DEVI iesaka kvalificētiem montāžas speciālistiem sniegt palīdzību bojājumu noteikšanā un to tālākā novēršanā.

Uzstādīšana

Kāda veida flīžu līmi/izlīdzinošo javu/šuvošanas javu jūs ieteiktu?

pārklājumam jābūt elastīgam vai jāsatur elastīgās piedevas. Vērsieties pēc padoma pie sava flīžu meistara.

Kādam jābūt flīžu līmes kārtas biezumam/izlīdzinošās javas kārtas biezumam?

Uzklātai līmes kārtai jābūt pietiekamai, lai nosegtu kabeļus, parasti pietiek ar 4-5 mm biezu kārtu.

Cik ilgi pēc flīžu ieklāšanas apsildes sistēmai jāpaliek izslēgtai, cik drīz es varēšu to ieslēgt?

DEVI iesaka ļaut kārtai izžūt/nogatavināties dabīgā veidā. Jāievēro ražotāja sniegtie norādījumi. Ja grīdas apsildes sistēma tiks ieslēgta ātrāk par atļauto laiku, grīdas segums var tikt bojāts (pārāk ātra izžūšana).

Cik ilgi pēc betona maisījuma izlīdzināšanas apsildes sistēmai jāpaliek izslēgtai, cik drīz es varēšu to ieslēgt?

Ir ieteicams ļaut izlīdzināšanas kārtai nogatavināties dabīgā veidā. Nogatavināšanās laiks ir atkarīgs no izlīdzināšanas kārtas biezuma. Parasti laika periods, kas paiet no izlīdzināšanas kārtas ieklāšanas brīža līdz brīdim, kad sistēma ir gatava ieslēgšanai, ir pietiekams, lai uzklātā kārta izžūtu.

Nepieciešamā jauda

Nepieciešamā siltuma jauda var svārstīties diapazonā 40-150 vati/m². Informācijai par nepieciešamo jaudu jābūt balstītai uz precīziem aprēķiniem - siltuma zudumi istabā vati/m². Šis aprēķins ir veicams kopā ar arhitektu, inženieri-konsultantu vai jūsu vietējā DEVI Office biroja komandu.

Nākamais solis – noteikt grīdas laukuma saražoto siltumu. Tas nozīmē, ka laukumu, kuru aizņem skapji, vannas, tualetes u t.t., jāatrēķina no kopējās istabas platības. Lai nodrošināt ātru apsildes sistēmas reaģēšanu, kopējā aprēķinātā jauda jāpalielina par 30%. Nepieciešamo jaudu tagad var aprēķināt sekojošā veidā: [vati / м] = 1,3 х telpa х telpa / siltums.

Istabas zona

Lokāli, jauda var būt divas reizes lielāka, piemēram, frontālā daļā, lielajās logu zonās. Šis robežu zonas tiek izveidotas, samazinot attālumus starp kabeļiem.

DEVI apkure kopumā

Kas ir kopējā apkure?

Kopējā apkure, ko sauc arī par primāro apkuri, nozīmē, ka elektriskā grīdas apsilde tiek izmantota kā vienīgais siltuma avots mājā. DEVI grīdas apsilde ir efektīva apkures sistēma, kas var viegli uzsildīt jūsu māju kā vienīgo apkures avotu. DEVI kopējā apkures sistēma ir paredzēta, lai segtu kopējos siltuma zudumus un nodrošinātu pilnīgu apkuri.

Parasti DEVIflex ™ apkures kabeļi tiek novietoti dzelzsbetona slāņa apakšējā daļā ar maksimālo biezumu 5 cm.

Vai ir ierobežojumi attiecībā uz mēbeļu izvietošanu telpā, kurā ir ierīkota grīdas apsildes sistēma?

Grīdas apkure ir atkarīga no tā, ka saražotais siltums ir neierobežots. Ja tas ir ierobežots, tas var izraisīt “karstos punktus” un, sliktākajā gadījumā, mainīt grīdas krāsu. Tādas lietas kā matrači, kas novietoti tieši uz grīdas, var radīt problēmas. Jebkurš objekts, kas pieļauj gaisa kustību zem tā, ir OK.

Cik ilgi apkures sistēma sasilst?

Tas ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, piemēram:

 • Kāda sistēma ir uzstādīta un kur (zem flīzes vai paklāja)
 • Ieklātā klona veids
 • Ēkas siltuma zudumi

Iesildīšanās laiks var būt jebkurš, sākot no 30 minūtēm DEVImat, kas novietots zem flīzēm, līdz 5 - 7 (vai vairāk) stundām kabelim atrodoties betona plāksnē

Izmaksas

Cik maksā elektriskās grīdas apsildes ierīkošana?

Izmaksas ir atkarīgas no telpas platības, pieejamās grīdas platības, kā arī no pielietojuma mērķa – vai sistēma tiks izmantota kā vienīgais apsildes avots vai kā grīdas apsildes elements.

Vannas istabai, kas aprīkota ar 5m² lielu dušas kabīni parasti ir nepieciešami 4 m² Devimat ™ un termostats DEVIreg ™.

Lai noteiktu kopējos apsildes parametrus, jāvēršas pēc padoma un palīdzības pie DEVI partneriem jūsu reģionā.

Elektriskā grīdas apsilde iegādes un montāžas ziņā parasti ir lētāka par jebkuru citu parasto apsildes/apkures sistēmu. Kopējais noteikums ir tāds: jo lielāks ir uzstādāmās sistēmas laukums, jo zemākas ir viena šīs sistēmas kvadrātmetra izmaksas

Drošība

Un kā ir ar elektromagnētiskajiem laukiem?

Elektriskā grīdas apsilde DEVI ir absolūti drošs risinājums. Sistēma ir apstiprināta izmantošanai privātmājās, dzīvokļos, kā arī citos objektos.

Drošība tiek panākta pateicoties augstai kvalitātei, drošai kabeļu konstrukcijai un montāžai, kas tiek veikta atbilstoši būvniecības standartiem.

Sildīšanas vadītājs ir izolēts ar izolācijas kārtu, bet pēc tam iekļauts ekrānā ar zemējumu. Un visbeidzot, tas ir aizsargāts no ārpuses ar vēl vienu ārējo izolācijas kārtu.

Apsildes paklājs Devimat ™ ir ūdensnecaurlaidīgs. Zem ārēja apvalka tas ir aprīkots ar aizsardzības ekrānu. Apvalks ir savienots ar zemējuma slēgumu.

Grīdas apsildes sistēma DEVI tiek ražota saskaņā ar starptautiskiem IEC standartiem, garantējot, ka klients tiek aizsargāts ar tādiem standartiem, kuriem ir liela autoritāte.

Elektromagnētiskie lauki

Pēdējo gadu laikā ir novērojama pastiprināta uzmanība magnētisko lauku jautājumam. Šajā nozarē ir veikts liels pētījumu skaits, bet neskatoties uz ievērojamu pētījumu skaitu, nav atrasti nekādi pierādījumi tam, ka pastāv veselības apdraudējumu riski. Līdz ar to nav iespējams noteikt precīzu maksimālo robežu tam, kādos apjomos mēs varam būt pakļauti šādai iedarbībai, neriskējot ar savu veselību.

Attiecībā uz piedāvātiem ierobežojumiem, mūsu pieļaujamā diennakts vērtība ir ļoti zema.

Mērījumi

Zemāk redzamajā tabulā ir parādīti magnētisko lauku spriedzes mērījumi abos elektriskajos grīdas apsildes kabeļos un citās bieži izmantojamās elektroiekārtās.

Kā mēs varam redzēt no tabulas, magnētiskā lauka spēks apkārt apsildes kabelim atrodas tādā pašā līmenī, vai pat ir zemāks, nekā citām elektriskām ierīcēm.

DEVI vannas istabās

Vai man jāmaina grīdas segums, ja es vēlos uzstādīt DEVI grīdas apsildi vannas istabā?

Vienkāršs un saprotams risinājums, tāds, kā Devimat ™, nodrošina iespēju saglabāt veco grīdas segumu, nedemontēt to un neradīt nevajadzīgo jucekli. Domas par grīdu demontāžu (izjaukšanu), par turpu-šurpu skraidošiem meistariem mēdz biedēt cilvēkus un liek viņiem atteikties no idejas par silto grīdu ierīkošanu. Mūsdienās vairs nav nepieciešams uztraukties par demontāžu, domājot par silto grīdu montāžas darbiem. Jūs varat iegūt silto grīdu bez liekiem izdevumiem, dubļiem un jucekļa veco grīdu nojaukšanas laikā.

Atkarībā no veida DEVImat ™ biezums sastāda no 2,3 līdz 4 mm. Tāpēc to var viegli uztādīt uz jau esošās grīdas – betona, koka, un pat uz vecām flīzēm vai uz Venēcijas mozaīku terrazzo (mozaīkas grīdas segums). Esošā grīdas konstrukcija nav jādemontē.

Ja runa iet par flīzēm, tad DEVImat ™ uzstādīšanu veic līmes kārtā (šīs kārtas biezuma robežās), un attiecīgi, tas būtiski nepaceļ grīdas līmeni. Tātad, nav nepieciešams samazināt durvju ailu augstumus, nav jāceļ grīdlīstes u.t.t.