Par DEVI

Kas mēs esam

Uzņēmums DEVI nodrošina saviem klientiem komfortablus dzīves apstākļus, radot augstas kvalitātes risinājumus ilgmūžīgās elektriskās apsildes jomā. Mēs darbojamies mūsu klientu interesēs, piedāvājot labāko tirgū pieejamo garantiju - DEVIwarranty™, kura sevī ietver ne tikai kabeļa vai paklāja nomaiņu, bet arī sedz montāžas un grīdas seguma nomaiņas izdevumus – ar termiņu līdz 20 gadiem!

DEVI 75 gadu garumā iekrātais mantojums elektriskās apsildes jomā

Uzņēmums bija dibināts Kopenhāgenas pilsētā, Dānijā, 1942. gadā, bet tās nosaukums – DEVI – ir nosaukuma „Dansk El-Varme Industri” saīsinājums.

Uzņēmējdarbības aizsākumos DEVI ir ražojis sildelementus rūpnieciskām vajadzībām. Pagājušā gadsimta 60-to gadu sākumā DEVI sāka izrādīt interesi pret elektriskiem apsildes kabeļiem, vecākās sistēmas ar tiem ir radītas tieši šajā laikā periodā.

 

Mūsu vērtības

Balstoties uz mūsu Vīziju, Misiju un Vērtībām, mēs esam radījuši trīs būtiskākos pamatnosacījumus, kas raksturo mūsu darba aktivitātes atbilstoši vadības principam The Way To Go – „Ceļš, kuru mēs ejam”:

  • Mēs esam pasaules tirgus līderi elektriskās apsildes jomā.
  • Mēs ražojam tādu produkciju, kuru izvēlās patērētāji.
  • Mēs esam uzticams uzņēmums, ar kuru ir ērti sadarboties un kurā daudzi vēlas strādāt.

 

Profesionāļiem

Prečzīme DEVI pieder Danfoss Group, Dānijā lielākai ražotājuzņēmumu grupai. DEVI ir pasaules līderis silto grīdu sistēmu tirgū un ir lielākais Eiropas ražotājs elektrisko apsildes sistēmu jomā. Mūsu mērķis ir panākt to, lai DEVI produkciju nešaubīgi un nemainīgi izvēlētos kā montāžas speciālisti, tā arī gala lietotāji.

DEVI piedāvātais pakalpojumu klāsts ietver sevī mūsdienīgu elektrisku apsildes sistēmu projektēšanu, izgatavošanu un pārdošanu – tādu sistēmu, kuras izdevīgi atšķiras no tirgū pieejamiem analogiem.