Kas mēs esam

Uzņēmums DEVI nodrošina saviem klientiem komfortablus dzīves apstākļus, radot augstas kvalitātes risinājumus ilgmūžīgās elektriskās apsildes jomā. Mēs darbojamies mūsu klientu interesēs, piedāvājot labāko tirgū pieejamo garantiju - DEVIwarranty™, kura sevī ietver ne tikai kabeļa vai paklāja nomaiņu, bet arī sedz montāžas un grīdas seguma nomaiņas izdevumus – ar termiņu līdz 20 gadiem!

DEVI 75 gadu garumā iekrātais mantojums elektriskās apsildes jomā

Uzņēmums bija dibināts Kopenhāgenas pilsētā, Dānijā, 1942. gadā, bet tās nosaukums – DEVI – ir nosaukuma „Dansk El-Varme Industri” saīsinājums.

Uzņēmējdarbības aizsākumos DEVI ir ražojis sildelementus rūpnieciskām vajadzībām. Pagājušā gadsimta 60-to gadu sākumā DEVI sāka izrādīt interesi pret elektriskiem apsildes kabeļiem, vecākās sistēmas ar tiem ir radītas tieši šajā laikā periodā.

No Kopenhāgenas līdz Vaile

Līdzīgi daudziem citiem dāņu uzņēmumiem, septiņdesmito gadu laikā un astoņdesmito gadu sākumā kompānija DEVI ir nolēmusi pārvietot savas ražošanas aktivitātes no Kopenhāgenas uz provinci. DEVI sev par mītni izvēlējās Vailes pilsētu, jo tur ir bijusi labi attīstīta transporta infrastruktūra, ieskaitot automaģistrāles un dzelzceļu, kā arī pilsēta atrodas starptautiskās lidostas tuvumā. Bet ne mazāku lomu ir nospēlējis arī tas, ka ražotnei šeit bija pieejams motivēts un kvalificēts darbaspēks.

Mūsdienīgs DEVI sākas 1985-jā gadā

Sešdesmito un septiņdesmito gadu laikā rūpnieciskie sildelementi bija tā brīža svarīgākā ražojamās produkcijas grupa, bet astoņdesmito gadu sākumā sākās lielapjoma apsildāmo kabeļu eksports. Pirmā eksporta valsts – Somija. Pirmie meitas uzņēmumi Vācijā, Zviedrijā un Norvēģijā bija radīti astoņdesmito gadu vidū, kā arī tajā periodā sākusi veidoties pilnvērtīga, uz eksportu vērstā darbība. Deviņdesmitajos gados kompānijas darbība eksportēšanas jomā uzņēma apgriezienus, un sakarā ar šo faktu bija radīti vēl daži meitas uzņēmumi, tai skaitā Austrumeiropas valstīs.

Eiropas tirgus līderis

No uzņēmuma dibināšanas brīža, Kopenhāgenā, 1942-jā gadā, darba tempi būtiski pieauga. Uz šo brīdi DEVI ir vadošais Eiropas zīmols elektriskās apsildes jomā, un tam pieder būtiska šī tirgus daļa. Ārpus Eiropas robežām DEVI uzņēmums kopā ar daudziem citiem ir pārstāvēts Kanādā, Ķīnā un Dienvidāfrikā.

Danfoss – dalība grupā

No 2003-gada 1. janvāra uzņēmums DEVI ir kļuvis par Danfoss – Dānijas lielākās ražotāju grupas – daļu. Danfoss ir viens no vadošiem uzņēmumiem elektriskās apsildes, dzesēšanas un gaisa kondicionēšanas jomā. Danfoss nodarbina vairāk nekā 24000 speciālistus 63 rūpnīcās 19 valstīs, kā arī tam pieder pārstāvniecības vairāk, nekā 100 pasaules valstīs.

Šodien DEVI veic savas produkcijas ražošanu Sen-Malo pilsētā (Francija), kā arī Grodziska Mazovecka pilsētā (Polija), kas nozīmē, ka apmēram 90% mūsu produkcijas ražo Eiropas Savienībā. Galvenais DEVI birojs atrodas Dānijas pilsētā Vailē. Vailes biroja ēkā ir izmitinājies arī „Danfoss Hidroniskā Grīdu Apsilde”, Danfoss biznesa zona grīdas apsildei ar ūdeni, bet abi kopā tie veido pasaulē lielākogrīdu apsildes kompetenču centru.

Mūsdienās miljardiem ēku ir aprīkotas ar DEVI elektriskām apsildes sistēmām. Mūsu ārējās un iekšējās sistēmas darbojas privātmājās, viesnīcās, birojos un rūpnieciskos objektos sākot no Norvēģijas ziemeļiem un beidzot ar Jaunzēlandi.