Profesionāļiem

Prečzīme DEVI pieder Danfoss Group, Dānijā lielākai ražotājuzņēmumu grupai. DEVI ir pasaules līderis silto grīdu sistēmu tirgū un ir lielākais Eiropas ražotājs elektrisko apsildes sistēmu jomā. Mūsu mērķis ir panākt to, lai DEVI produkciju nešaubīgi un nemainīgi izvēlētos kā montāžas speciālisti, tā arī gala lietotāji.

DEVI piedāvātais pakalpojumu klāsts ietver sevī mūsdienīgu elektrisku apsildes sistēmu projektēšanu, izgatavošanu un pārdošanu – tādu sistēmu, kuras izdevīgi atšķiras no tirgū pieejamiem analogiem.

DEVI piedāvātie risinājumi ir droši, bet augsts kvalitātes līmenis ir apvienots ar labāko tirgū pieejamo garantiju – līdz 20 gadiem pilnas garantijas.

DEVI rūpējas par to, lai uzņēmuma produkcija būtu mūsdienīga un ērti lietojama, ar elegantu dizainu. Izvēloties DEVI, jūs ietaupāt enerģiju un naudu.

Sadarbības laikā mēs vadāmies pēc augstākiem kvalitātes standartiem. Jūs varat iegūt ne tikai labāko Eiropā ražoto produktu kvalitāti, bet arī 70 gadu ilgo pieredzi un profesionālās iemaņas, kas piemīt DEVI elektriskās apsildes jomā.