Citi apsildes risinājumi

Spoguļu apsildes elementi

Aizsvīduši spoguļi var kaitināt, sevišķi mazās vannas istabās, kuras ātri piepildās ar tvaikiem.

Tomēr pastāv vienkāršs un nepamanāms šīs problēmas risinājums – apsildes paklāja uzstādīšana aiz spoguļa.

Paklājs uzsilda spoguli un novērš temperatūru starpību, kas izraisa kondensāta veidošanos uz aukstās spoguļa virsmas. Apsildes paklāju aiz spoguļa var uzstādīt tā, lai tas ieslēgtos kopā ar vannas istabas apgaismojumu. Tas nodrošinās komfortu un novērsīs spoguļa aizsvīšanu pat pēc ilgstošas peldes karstajā vannā

Apsildes paklāju var viegli un vienkārši uzstādīt jebkurš cilvēks, kuram ir pieredze „izdari pats” tipa darbu veikšanā, un kas, veicot šādas operācijas, seko montāžas instrukcijā sniegtajiem norādījumiem Tajā pašā laikā nedrīkst aizmirst, ka pieslēgšana pie elektroapgādes tīkla jāveic kvalificētam elektriķim. Spoguļu apsildei iesakām izmantot DEVIfoil™ Mirror vai DEVImat ™.

Spoguļu apsilde ir vienkāršs un nepamanāms spoguļu aizsvīšanas problēmas risinājums. Apsildes paklājs tiek uzstādīts aiz spoguļa un nodrošina tā apsildi tādā veidā, lai novērstu kondensāta ietekmi uz spoguļa virsmu, kurai ir zemāka temperatūra. Jūs varat iestatīt spoguļu apsildi tā, lai tā ieslēgtos kopā ar vannas istabas apgaismojumu.