Daudzdzīvokļu mājas – dzīvokļi un apartamenti

Ņemot vērā mājas iedzīvotāju komfortu un drošību, ietekmes uz apkārtējo vidi mazināšanos, kā arī gala ekspluatācijas izdevumus, DEVI ir ideāls partneris telpu apsildes jomā un tādos apsildes veidos, kā komfortabla elektriskā grīdas virsmas apsilde, spoguļu aizsvīšanas novēršana un dvieļu sausuma nodrošināšana vannas istabās, kā arī cauruļvadu aizsardzība pret aizsalšanu, apledojuma novēršanas sistēmas un sniega kausēšanas sistēmas dzīvojamām ēkām.

Jaunākās būvniecības normas un noteikumi (ASHRAE 188-2015, IEC 62395-2 un CIBSE TM13) pieprasa, lai karstās ūdensapgādes sistēmas nodrošinātu ne tikai maksimālu komfortu un efektivitāti, bet arī kontroles nodrošināšanas pasākumus pret Legionella (baktērijas legionellas). Tas nozīmē, ka katrai centralizētai ēkas ūdensapgādes sistēmai jābūt pasargātai no Legionella (baktērijas legionellas), ne tikai ar efektīvās filtrācijas un dezinfekcijas palīdzību, bet arī ar ūdens temperatūras uzturēšanu pieļaujamās normas robežās, atbilstoši ar legionella baktērijām saistītu risku pārvaldības plānam. Apkures sistēmas DEVI karstā ūdens apgādei, kas paredzēta sadzīviskām vajadzībām, atbilst visām nepieciešamo sertifikātu prasībām tādam cauruļu aizsardzības veidam.

Vēl vairāk, DEVI nodrošina risinājumus ne tikai jautājumos, kuri ir saistīti ar siltām grīdām, bet arī jautājumos, kas saistās ar spoguļu aizsvīšanu vannas istabās – šo jautājumu palīdz novērst apsildes paklāji, un arī piedāvā dvieļu žāvētājus, kas nevainojami iederas vannas istabās, virtuvēs un palīgtelpās.

Mūsdienu tehnoloģijas sniedz māju īpašniekiem un menedžeriem iespēju izmantot daudzveidīgus energoefektivitātes un ēku drošības uzlabošanas risinājumus. Plānojot jaunās mājas būvniecību, jau esošās mājas rekonstrukciju vai remontu, mums ne tikai jāievēro vietējās likumdošanas normas, kuras skar apkārtējās vides aizsardzības jautājumus, bet arī jādomā par dabas mantojumu, kuru nodosim nākamajām paaudzēm.

Grīdas apsilde dzīvokļiem un apartamentiem

Vai jūs esat apdomājuši iespēju gūt pieredzi ar komfortablu grīdas virsmas apsildi? Iepazīstieties ar intelektuālajiem DEVI risinājumiem.

Elektrisko grīdas virsmas apsildi var izmantot kā papildu siltuma avotu, piemēram, dzīvokļos un apartamentos, kā arī lielās ēkās. Jūs varat viegli pievienot plāno DEVImat vai DEVIdry remonta laikā un izbaudīt siltu gaisa temperatūru telpā, kā arī silto grīdu pazeminātās āra temperatūras apstākļos periodā, kad apkures sezona vēl nav sākusies.

Kad jūsu ēkās tiks pieslēgti radiatori, jūs varēsiet vienkārši atslēgt apsildāmās grīdas, un ieslēgt tās atkal, ja radīsies vēlme izbaudīt silto grīdu.

Nepamanāmas un neredzamas apsildāmās grīdas piedāvā jums arvien lielāku iespēju skaitu, kas ļauj radīt jūsu gaumei atbilstošu interjeru, bet pirmkārt, tās uzlabo jūsu un jūsu ģimenes kopējo komforta līmeni jūsmājās. Klāt pie visa minētā elektriskai grīdas virsmas apsildei ir precīzākas regulēšanas priekšrocība, kā arī īsāks reaģēšanas laiks salīdzinājumā ar ūdens tipa grīdas apsildi.

DEVI produkcijas sortimentā jūs varēsiet atrast risinājumus, ņemot vērā katra grīdas segumu veida īpatnības, kā arī intelektuālos termoregulatorus, kas ļaus saglabāt vēlamo siltuma līmeni un kontrolēt enerģijas patēriņu.

DEVI produktu katalogs 2021
DEVI produktu katalogs 2021. gadam pieejams gan drukātajā, gan elektroniskajā versijā. Saņemiet savu kataloga eksemplāru tūlīt!