Elektriskā māju apsilde

Elektriskā māju apsilde

Apsveriet domu par jaunās mājas iegādi vai esat ieplānojuši veikt remontu esošajā? Izvēlieties elektrisko apkuri DEVI, kas nodrošina lielisku komfortu un ērtības, vienlaikus nodrošinot lietotājam efektīvus risinājumus ar ilgstošu iedarbību.

DEVI – tie ir ne tikai energoefektīvi un ekonomiski apsildes risinājumi jebkura veida telpām, bet arī intelektuālas sistēmas, kuras uzturēs jūsu jumtus un piebraucamos ceļus sausā un drošā stāvoklī visas ziemas garumā.

Elektriskās apkures sistēmas DEVI var viegli uzstādīt gan ēkas būvniecības procesā, gan kapitālā remonta laikā.

Nemanāmas silto grīdu sistēmas ļauj rīkoties ar telpām atbilstoši personīgām vēlmēm, speciāli neatvēlot vietu radiatoriem un cauruļvadiem. Turklāt, izmantojot elektriskās apsildāmās grīdas, zūd nepieciešamība uzstādīt vairākus boilera regulatorus, kuri vienmēr prasa papildu uzmanību un izdevumus.

Termostati DEVI ar mobiliem pielikumiem viedtālrunim nodrošina iespēju pārvaldīt mājas temperatūru attālināti. Lai kur jūs būtu, ja ir pieejams Interneta pieslēgums, jūs varat viegli ieslēgt vai izslēgt apsildi, kā arī iestatīt jums nepieciešamo temperatūru katrā istabā ar jūsu tālruņa palīdzību.

Mūslaikos elektriskās apsildāmās grīdas ir risinājums, kuru izvēlas, radot mūsdienīgus energoefektīvus mājokļus.

DEVI produktu katalogs 2021
DEVI produktu katalogs 2021. gadam pieejams gan drukātajā, gan elektroniskajā versijā. Saņemiet savu kataloga eksemplāru tūlīt!