Lauksaimniecība – pielietojuma veidi

Elektriskā apsilde staļļiem un fermām 

Mūsdienīgā lauksaimniecības pārvaldes sistēmā mēs rūpējamies par visiem audzējamiem dzīvniekiem. Mūslaikos ir ļoti būtiski nodrošināt tiem optimālus dzīves apstākļus.

Sivēni nedrīkst atdot savu ķermeņu siltumu tiem apkārt esošai telpai vai grīdai – tas traucēs viņu augšanas procesam. Optimāls risinājums - Deviflex ™ apsildes kabeļi, iemontēti kūts vai aploka grīdā, kurā sivēni tiek turēti no dzimšanas brīža, lai garantētu atbilstošu augšanas procesu, kā arī nepieciešamā siltuma saņemšanu.

Aplokā, kurā sivēni tiek turēti no dzimšanas brīža, pirmo divu dienu laikā jāuztur gaisa temperatūra līdz 30 С. Pēc tam nākamo 4 nedēļu laikā temperatūra pakāpeniski jāsamazina līdz 18 C. Šīs operācijas var viegli veikt ar elektroniskā DEVI termostata palīdzību, kas nodrošina termoregulācijas kontroli. Pievērsiet uzmanību – ar DEVI apsildes kabeļu sistēmu jūs uzturēsiet nepieciešamo siltumu tikai tajā līmenī, kur tiek turēti dzīvnieki.

Cāļu turēšanai paredzētās telpās arī ir ieteicams uzstādīt elektriskos apsildes kabeļus. Grīdas temperatūras paaugstināšana ļaus būtiski samazināt enerģijas patēriņu, neveicot visas ēkas apsildi.

Ir apliecināts, ka tīras un sausas cāļu dzīves vides nodrošināšana labvēlīgi ietekmē mazuļu stāvokli, mazina to ieradumu knābāt vienam otru – šis ieradums tiek novērots, ja cāļi tiek turēti nelabvēlīgā vidē. Grīdu apsilde nozīmē ne vien siltu vidi dzīvniekiem, bet arī mazāku baktēriju un mikrobu izplatīšanos.

Visi minētie faktori samazina slimību un epidēmiju risku. Jāpiezīmē, ka ātra dzīvnieku mēslu žāvēšana atvieglos un paātrinās uzkopšanu cāļu perējumu maiņas brīdī. DEVI apsildes sistēmas var tikt izmantotas cūku dzemdību un sivēnu turēšanas aplokiem, cāļu turēšanas telpās, cūku fermās, kā arī daudzās citās dzīvnieku turēšanai paredzētās telpās.

Elektriskā apsilde siltumnīcām

Lai paātrināt veģetācijas (augšanas) un vairošanās procesus siltumnīcas apstākļos, augsni var apsildīt, sākot no agrā pavasara, tādā veidā, lai veģetācija sāktos ātrāk, bet ražas periods būtu ilgāks. Šis paņēmiens arī ļauj atvieglot to augu audzēšanu, kuriem ir nepieciešams siltums, un kas parasti aug subtropu/ tropu platuma grādos - kam ir nepieciešami siltāki vides apstākļi salīdzinājumā ar aukstākajos reģionos augošām kultūrām.

Šādā situācijā DEVIflex ™ apsildes kabeļi ir ideāls variants, lai sasniegtu nepieciešamo temperatūru. Vēl vairāk, ja tie ir aprīkoti ar elektroniskiem termostatiem un DEVIreg ™ devējiem, enerģijas patēriņš, kas būs nepieciešams neordināru rezultātu sasniegšanai, būs minimāls.

Dēstu dobes apsildes sistēma var tikt izmantota siltumnīcās, dobju ierīkošanas sistēmā, siltumnīcu dēstu dobēs, kā arī reprodukcijas kārbās.

DEVI produktu katalogs 2021
DEVI produktu katalogs 2021. gadam pieejams gan drukātajā, gan elektroniskajā versijā. Saņemiet savu kataloga eksemplāru tūlīt!