Lidostas un helikopteru nosēšanās laukumi

DEVI Electrical Heating Systems for Airports and Heliports

Lidostas, kuras parasti ir cilvēku pilnas, prasa specializētus risinājumus, kas spētu garantēt pasažieru drošību un komfortu ziemas laikā. Sistēmām ne tikai jābūt spējīgām nodrošināt ceļotājiem komfortablus apstākļus garo ceļojumu laikā, bet tām arī jābūt drošām priekš gaisa kuģiem, neatkarīgi no laika apstākļiem. Pacelšanās un nolaišanās joslas nekad nedrīkst būt slidenas, un visām pacelšanās un nolaišanās joslas līnijām jābūt redzamām. DEVI ārējās elektriskās apsildes izmantošana gaisa kuģu stāvvietās un pacelšanās un nolaišanās joslās pasargā laukumu un joslu virsmas no ledus un sniega, kā arī nodrošina vieglāku un drošāku ikdienas operāciju izpildi.

Līdzīga situācija ir ar avārijas medicīnas (sanitāriem) helikopteriem, kuriem, veicot operācijas, jāievēro specializētie drošības un pacientu medicīniskās apkopes noteikumi. Šādi medicīniskā rakstura lidojumi tiek veikti, lai glābtu cilvēku dzīvības. Tāpēc atbilstošu, helikopteru nosēšanās procesam piemērotu apstākļu nodrošināšanai ir izšķiroša nozīme. DEVI apsildes kabeļi nodrošina labākos apstākļus tam, lai būtu iespējams veikt īsu un drošu pacelšanos un nolaišanos, neatkarīgi no laika apstākļiem.

Virkne starptautisku lidostu un vietējo helikopteru lidlauku ir aprīkota ar drošām DEVI apsildes sistēmām, kuras garantē lidojumu drošumu un nodrošina iespēju veikt lidojumus jebkuros laika apstākļos.

DEVI produktu katalogs 2021
DEVI produktu katalogs 2021. gadam pieejams gan drukātajā, gan elektroniskajā versijā. Saņemiet savu kataloga eksemplāru tūlīt!