Mājas ar zemu enerģijas patēriņu

Mūsdienīgām mājām ar zemu enerģijas patēriņu ir nepieciešama nelielas jaudas apsilde, gadījumā, ja tāda ir paredzēta. Tomēr temperatūras regulēšana jānodrošina ar intelektuālas un viegli pielāgojamas sistēmas palīdzību dēļ nepieciešamības nodrošināt temperatūras režīmu precizitāti saskaņā ar termostatu, kā arī lai nodrošināt zemu enerģijas patēriņu. Mūsdienīgs dzīvesveids – nepārtraukta kustībā - pieprasa pilnu kontroli pār jauno apsildes sistēmu ar „gudro” pielikumu palīdzību no jebkuras pasaules daļas. DEVI piedāvā visas minētās iespējas un arī daudz ko citu. Siltuma komforts un optimāls enerģijas patēriņš vienmēr – to nodrošina elektriskā grīdas virsmas apsildes sistēma DEVI.

Neredzamās grīdas virsmas apsildes sistēmas ļauj projektēt jūsu telpu un vidi atbilstoši jūsu vēlmēm, un aiztaupa nepieciešamību plānot specializēto vietu cauruļu un radiatoru izvietošanai.

DEVI termostati ar mobilajiem pielikumiem ļauj kontrolēt temperatūru jūsu mājā attālināti. Neatkarīgi no tā, cik tālu jūs atrodaties, ja ir pieejams Interneta pieslēgums, jūs varat vienkārši ieslēgt apkuri vai izslēgt to, kā arī iestatīt temperatūru katrā jūsu mājas istabā atsevišķi.

Šobrīd elektriskā grīdas apsilde ir risinājums, kuru izvēlas, ja runa iet par mūsdienīgām mājām ar efektīvu enerģijas patēriņu.

DEVI produktu katalogs 2021
DEVI produktu katalogs 2021. gadam pieejams gan drukātajā, gan elektroniskajā versijā. Saņemiet savu kataloga eksemplāru tūlīt!