Rūpnieciskās tvertnes

Rūpnieciskās tvertnes 

Ņemot vērā to, ka liels paaugstinātas jūtības vielu skaits tiek glabāts milzīgos rezervuāros, ir vitāli svarīgi visa gada garumā uzturēt šajos rezervuāros nepieciešamo temperatūras līmeni, neatkarīgi no laika apstākļiem. Maksimāli pielāgojams un efektīvs risinājums šādā gadījumā ir elektriskie apsildes kabeļi DEVI.

Mēs piedāvājam apsildes sistēmas rūpniecisko objektu un cauruļvadu drošības nodrošināšanai. Pretsasalšanas aizsardzības sistēmas var tikt izmantotas dažāda veida caurulēm, rezervuāriem un konteineriem lauksaimniecībā un dažādās rūpniecības nozarēs, piemēram, gāzes un naftas tvertnēm vai ugunsdzēsības rezervuāriem.

Tas var būt nepieciešams, lai aizsargāt caurules un rezervuārus no sasalšanas, kā arī gadījumā, ja temperatūra nokritīs zemāk par noteikto līmeni, lai nodrošināt brīvu materiālu plūšanu. Tikpat svarīgi ir uzturēt noteikto minimālo temperatūru tvertņu sistēmās, lai izvairītos no problēmām, kas var rasties, ja materiāla paliekas sabiezēs, radīsies problēmas koagulācijas dēļ, kā arī ja tvertnes saturs sasals un tas izraisīs bojājumus.

Gadījumā, ja ir nepieciešams uzturēt noteiktu temperatūru, ir svarīgi kompensēt siltuma zudumus ar izolācijas palīdzību, lai izvairīties no riskiem, kurus izraisa zemās temperatūras, vai ledus veidošanās, pat ja rezervuārs ir nodrošināts ar aizsargpārklājumu.

DEVI produktu katalogs 2021
DEVI produktu katalogs 2021. gadam pieejams gan drukātajā, gan elektroniskajā versijā. Saņemiet savu kataloga eksemplāru tūlīt!