Saldēšanas kameru aizsardzība

Saldētavas telpu aizsardzība

Konstrukcijas grīdas virsmas apsilde aukstā telpā jānodrošina, lai pasargātu ēku no sagrūšanas aukstās grīdas radītās ietekmes dēļ saldēšanas kamerās vai ledus hallēs.

Saldēšanas kamerās, kur temperatūra nepārtraukti atrodas diapazonā starp -20 un -30 ° C (vai zemāk), aukstums tiks izstarots no apkārtējās vides un iekļūs saldēšanas kameras fundamentā pat tad, ja kamera ir labi noizolēta.

Lai pasargātu aukstās telpas (kameras) konstrukciju, elektriskie apsildes kabeļi jāiemontē grīdā, zemāk par ēku fundamenta līmeni, vai arī durvju ailā.

Grīdas aizsardzība no kondensāta veidošanās

Durvju ailās starp saldēšanas kamerām un apsildāmām telpām, uz grīdas var veidoties ūdens kondensāts dēļ nepārtrauktām izmaiņām siltā un aukstā gaisa plūsmās, kas rodas, atverot un aizverot durvis. Tas var izraisīt bīstamus ledus veidojumus uz grīdas; tādejādi grīdas virsmai šajās zonās jābūt apsildītai, lai šādi novērstu ledus veidošanos. Papildu komfortam šāda apsilde arī ierobežos aukstā gaisa plūsmas iekļūšanu siltajās zonās.

Grīdas

Saldēšanas kamerās, kur temperatūra nepārtraukti atrodas diapazonā no -20 līdz -30 ° C (vai zemāk), grīda turpinās izstarot aukstumu apkārtējā vidē pat tad, ja tā ir labi noizolēta. Tas nozīmē, ka materiāli, kas atrodas kontaktā ar grunti/augsni, tādi, kā pamati un grīdas zonas, uzņems aukstumu un atvēsinās zemi līdz pat apledojumam. Ūdens saturs augsnē pieaugs, un tas var izraisīt būtiskus bojājumus sala kūkumošanās rezultātā. Tāda paša problēma rodas ledus hallēs, kur ledus tiek veidots mākslīgi. No šādām problēmām ir iespējams izvairīties ar DEVI pretsasalšanas sistēmas palīdzību.

DEVI produktu katalogs 2021
DEVI produktu katalogs 2021. gadam pieejams gan drukātajā, gan elektroniskajā versijā. Saņemiet savu kataloga eksemplāru tūlīt!