Stadioni

Elektriskā apsilde stadioniem  

Profesionālu, starptautisku stadionu spēles virsmai ir jābūt nevainojamai, lai nodrošinātu augstu spēles kvalitāti. Ir svarīgi novērst riskus, kas var izraisīt spēles vai sacensību atlikšanu sliktu laikapstākļu, piemēram, lietusgāzes, ledus vai sniega, dēļ. Saskaņā ar FIFA Tehniskajiem ieteikumiem un prasībām, 5. izdevums (4.2. punkts): “(..) Aukstā klimatā spēles laukumam jābūt aprīkotam ar pazemes apsildes sistēmu, lai tā nesasaltu ekstremālos ziemas apstākļos.”

DEVI elektriskā apsildes sistēma uztur zemes temperatūru atbilstošā līmenī un palīdz nodrošināt labus spēles apstākļus visas sezonas garumā. DEVI piedāvā plašu apsildes kabeļu/paklāju un termostatu klāstu uzstādīšanai futbola un citos sporta spēļu laukumos.

Kā pasaules līderis elektriskās apkures jomā, DEVI ir sevi pierādījis elektrisko risinājumu, kas paredzēti futbola, vieglatlētikas un citu sporta veidu stadioniem, izstrādē. Mūsu elektriskie apsildes risinājumi lieliski piemēroti gan dabīgās, gan mākslīgās zāles laukumiem.

DEVI produktu katalogs 2021
DEVI produktu katalogs 2021. gadam pieejams gan drukātajā, gan elektroniskajā versijā. Saņemiet savu kataloga eksemplāru tūlīt!