Viesnīcas un biroju ēkas

Kāpēc DEVI elektriskās apsildes risinājumi būtu jāuzstāda lielās sabiedriskās ēkās?

Visas uzņēmuma pastāvēšanas laikā DEVI tika regulāri izvēlēts kā priviliģēts elektrisko apsildes sistēmu piegādātājs liela mēroga sabiedriskām ēkām, tādām, kā tirdzniecības centri, viesnīcas, biroju ēkas un lidostas visdažādākās pasaules valstīs.

Nav nepieciešams uzsildīt visu gaisa apjomu vestibilā ar 15 m augstiem griestiem, lai tiktu nodrošināts optimālais apmeklētāju siltuma komforts (2 metru augstumā virs grīdas līmeņa).

Grīdas apsildes sistēma, sniega un ledus kausēšanas sistēma, cauruļvadu apsildes sistēma un citi piedāvājumi ir DEVI uzņēmuma izstrādāto elektriskās apsildes risinājumu fundaments.

1. Pieredze darbā pie lieliem būvniecības projektiem

Par šādas darba pieredzes apliecinājumu var kalpot DEVI sadarbība ar slavenajiem tirdzniecības centriem, viesnīcām, biroju ēkām un citām sabiedriskām ēkām. Uzņēmums DEVI ir pārstāvēts vairāk, nekā 66 pasaules valstīs, kā arī ir iespējams pārliecināties par to, ka pašvaldībām piederošie īpašumi visā pasaulē ir aprīkoti ar drošiem DEVI risinājumiem. Vietējie DEVI tirdzniecības pārstāvji piedāvā lielajiem būvuzņēmējiem profesionālo atbalstu un tehnisko palīdzību, lai veicināt vienkāršu un efektīvu sadarbību.

2. DEVI garantē drošību

Galvenokārt, mūsu risinājumus izvēlas, lai garantēt drošību – uz piebraucamiem ceļiem, trotuāriem, uz jumtiem un ūdens notekām, kā arī cauruļvadu apsildes nodrošināšanai. DEVI sniega un ledus kausēšanas sistēma ir izstrādāta ar mērķi nodrošināt cilvēku, transporta līdzekļu un ēku drošību, radot drošu gājēju un transporta kustību, kā arī minimizējot ēku bojājumus ziemas periodā.

Katrai centralizētās ūdensapgādes sistēmai, kas paredzēta sabiedriskām ēkām, tādām, kā slimnīcas, viesnīcas vai daudzdzīvokļu mājas, jābūt pasargātai no legionellu baktērijām (Legionella), ne tikai ar efektīvas filtrācijas un dezinfekcijas palīdzību, bet arī uzturot ūdens temperatūru kontrolējamās robežās, lai izvairītos no riskiem, kas saistīti ar legionelozi.

3. Ekonomiskais izdevīgums

Termostati DEVIreg ™, aprīkoti ar mūsdienīgiem mitruma devējiem (ārējām sistēmām), vai atvērtā loga noteikšanas ierīcēm (telpu apsildei), garantē, ka optimālie rezultāti tiek panākti ar minimāla enerģijas patēriņa palīdzību.

Jāpiezīmē, ka ārējo DEVI sistēmu montāža un palaišana nebūs dārga, ja tiek ievērotas visas profilaktiskās sistēmas īpašības. Jūs viegli varēsiet izvairīties no ikgadējiem ieguldījumiem manuālajā sniega tīrīšanas procesā, kā arī vairs nekaisīt ielas segumu ar sāli. Vairs nevajadzēs tērēt līdzekļus remontam, kas kļūst nepieciešams, lai novērstu visus bojājumus, kurus nodara ledus, sniegs un sāls.

Visā pasaulē DEVI tiek izvēlēts par sadarbības partneri ēku – viesnīcu, tirdzniecības centru, atpūtas namu - elektriskās apsildes jautājumos, galvenokārt, budžeta apsvērumu dēļ.

4. DEVI nodrošina komfortu

Grīdas apsilde ir viens no lielākiem komforta rādītājiem priekš jūsu viesnīcas vai pilsētas dzīvokļa viesiem. Siltums tiek vienmērīgi sadalīts pa visu grīdas virsmu, tādejādi nodrošinot patīkamu siltuma sajūtu jūsu kājām, ķermenim un galvai. Patīkams siltums, sasildot jūsu kājas, lēnām kāpj uz augšu un labi sasilda jūsu ķermeni. Grīdas apsilde ļauj samazināt vidējo temperatūru telpā par 2 C0, neietekmējot komforta līmeni. Tas nozīmē, ka temperatūra var tikt samazināta vidēji par 20 %, kas ir izdevīgi gan no ekonomiskā viedokļa, gan no apkārtējās vides aizsardzības viedokļa.

5. DEVI kabeļu sistēmām un paklājiem – pilna garantija līdz 20 gadiem

Visa DEVI produkcija ir izgatavota Eiropas Savienībā, nodrošinot augstākā līmeņa kvalitātes kontroli. Tieši šī iemesla dēļ jūs varat paļauties uz kompāniju DEVI. Pateicoties piedāvātajam kvalitātes līmenim, mēs piedāvājam DEVI sildelementiem labāko pilno garantiju uz 20 gadiem. Šī garantija ietver sevī montāžas izmaksas un grīdas materiālu izmaksas, tādas, kā ķieģeļu mūrējuma vai keramiskā flīzējuma bojājumu novēršana.

DEVI produktu katalogs 2021
DEVI produktu katalogs 2021. gadam pieejams gan drukātajā, gan elektroniskajā versijā. Saņemiet savu kataloga eksemplāru tūlīt!