Apsildes paklāji

DEVI apsildes paklāji ir universāli apsildes paklāji, paredzēti dažādiem pielietojuma mērķiem, ieskaitot privātmāju un komerciālo ēku apsildi, kā arī iekštelpu un ārtelpu apsildes risinājumus.

DEVI piedāvā plašu apsildes paklāju klāstu silto grīdu sistēmām un atklāto laukumu apsildei. Pateicoties tam, ka DEVI apsildes paklājiem ir neliels biezums un to montāža ir vienkārša, tos bieži izmanto rekonstrukcijas projektos – šos apsildes paklājus izvieto virs esošā grīdas klājuma. Paklāji izceļas ar ērtu un vienkāršu izmantošanu, ja runa iet par elektrības apsildes sistēmu montāžu uz lielām platībām.

Veicot apsildes paklāju montāžu grīdu apsildei jaunbūvēs, jāņem vērā, ka tos var ieklāt zem ļoti dažādiem grīdas segumiem, ieskaitot flīzes, laminātu un dabīgo koku. Šo paklāju unikālais apaļais profils (min. augstums – 3 mm) un to izturīgā konstrukcija garantē ātru, vienkāršu un drošu montāžu, kas padara šos paklājus par ideāli piemērotu risinājumu esošo grīdu rekonstrukcijas gadījumā.

Pievienojiet visam augstākminētajam mūsu 20 gadu garo garantiju, kas attiecas uz pašu izstrādājumu, montāžas darbiem un jaunā grīdas seguma vērtību, - un jūs sapratīsiet, ka jūsu grīda ir drošās rokās!

Apsildes paklāji iekštelpām
DEVImat™ 150T
Apsildes paklāji āra teritorijām
DEVIsnow™ 300T (DTCE)