Citi apsildes risinājumi

Spoguļu apsildes elementi

Aizsvīduši spoguļi var būt kaitinoši, sevišķi mazās vannas istabās, kuras ātri piepildās ar tvaikiem.

DEVI piedāvā vienkāršu un nepamanāmu problēmas risinājumu – apsildes paklāja uzstādīšana aiz spoguļa.

Paklājs uzsilda spoguli un novērš temperatūru starpību, kas izraisa kondensāta veidošanos. Apsildes paklāju aiz spoguļa var uzstādīt tā, lai tas ieslēgtos kopā ar vannas istabas apgaismojumu. Tas nodrošinās komfortu, novērsīs spoguļa aizsvīšanu, un enerģijas patēriņš nepārsniegs 60 vatus.

Apsildes paklājs ir viegli un vienkārši novietojams aiz spoguļa. Tajā pašā laikā nedrīkst aizmirst, ka pieslēgšana pie elektroapgādes tīkla jāveic kvalificētam elektriķim. Spoguļu apsildei iesakām izmantot DEVIfoil™ Mirror.

Dvieļu žāvētāji

Mitri dvieļi ar nepatīkamu smaku vannas istabā var izraisīt higiēniskās problēmas, un pie tiem arī ir nepatīkami pieskarties. Bet DEVI palīdzēs tiem visu dienu palikt sausiem un tīriem, atrodoties uz vienkārša un eleganta dvieļu žāvētāja.

DEVIrail™ ir viegli uzstādāms dvieļu žāvētājs, kas ir ideāli piemērots vannas istabām, virtuvēm, sadzīves telpām un vasaras mājām. To raksturo zems enerģijas patēriņš, un ierīci var ieslēgt un izslēgt, kad tas ir nepieciešams.

 Mūsdienīgs un universāls dizains labi iekļaujas visdažādākos interjeros; var izvēlēties modeli ar hromēto vai balto virsmu. Dvieļu žāvētāju DEVIrail™ var iegādāties versijās ar jaudu 20 vati, 40 vati un 60 vati.

Siltuma ventilatori

Siltuma ventilators DEVItemp™ ir portatīva apsildes sistēma ar pilnu funkciju klāstu, kura nodrošina efektīvu pagaidu apsildes risinājumu. Siltuma ventilatora konstrukcija ir veidota, lai darboties gan karstos, gan aukstos apstākļos, tas spēj izturēt mitrumu un smagus ekspluatācijas apstākļus būvlaukumos.

Iebūvētais termostats ļauj uzturēt vēlamo temperatūru nemainīgā līmenī, vienlaicīgi minimizējot enerģijas patēriņu. Siltuma ventilatoru var izmantot kā pārnēsājamu sildītāju vai arī lietot kā stacionāru iekārtu.

DEVItemp™ tiek piedāvāts versijās ar jaudu 3 kilovati, 6 kilovati, 9 kilovati, 15 kilovati un 21 kilovats.

Apsildes radiatori

Nemanāma apsilde. Apsildes radiatori silda nemanāmi un nedzirdami. To neuzkrītošais dizains lieliski saplūst ar fonu visos interjeros, bet apsildes process neizraisa gaisa pārvietošanos. Montāža griestos ļauj atstāt sienas brīvas.

Zonālā un punktveida apkure. Izmantojot apkures radiatorus, vienas un tās pašas telpas zonās var būt dažāda temperatūra. Tas nozīmē, ka var ietaupīt enerģiju un paaugstināt komforta līmeni. Apkures radiatori nodrošina arī efektīvu un ekonomisku aizsardzību no aukstiem caurvējiem. Siltums no radiatora dabīgā veidā tiek novirzīts tur, kur tas ir visvairāk nepieciešams – tur, kur ir aukstās virsmas, tādas, kā, piemēram, logi. Aukstie logi „pievilks” radiatora izstaroto siltumu.

Sildītāji kondensāta mitruma novēršanai

Sildītājs DEVItronic™ kondensāta mitruma novēršanai ir ideāls risinājums, kas palīdz izvairīties no kondensācijas rādītām problēmām tādās ekranējamās iekārtās, kā elektrosadales un vadības skapji.

DEVItronic™ palīdz atrisināt problēmas, kuras ir saistītas ar mitrumu un kondensāta veidošanos, paaugstinot temperatūru par dažiem grādiem, salīdzinot ar apkārtējo vidi.

DEVItronic™ atšķirība – liels laukums un zema virsmas temperatūra. Pateicoties šīm īpašībām apsildes elements nebojā iespiedplates un plastmasas korpusus.

Spoguļu apsilde
DEVIheat™ Mirror
Dvieļu žāvētāji
Siltuma ventilatori
Sildītāji sadalēm
DEVItronic™