Elektriskās apsildes sistēmas, paredzētas sausai montāžai

Tīra, vienkārša un ātra montāža.

Sausai montāžai paredzētās elektriskās apsildes sistēmas ļauj uzstādīt siltās grīdas no rīta un ieslēgt apsildi tās pašas dienas pēcpusdienā, pēc tam, kad tiks ieklāts jaunais grīdas segums. Tādejādi jums nav jāgaida vairākas nedēļas, lai zemgrīdas segums („melnā grīda”) izžūtu.

Šīs sistēmas var tikt uzstādītas uz betona grīdu konstrukcijām vai arī tieši uz koka grīdu konstrukcijām bez iepriekšējas grīdas sagatavošanas.  Sistēmas DEVIdry ™ un DEVIcell ™ nodrošina papildus izolāciju no zemgrīdas seguma.

Apsildes sistēma DEVIdry ™

Koka grīdu konstrukcijām DEVIdry ™ aizvieto parastu putu pamatni, tādejādi silto grīdu var uzstādīt vienā piegājienā; ir iespējama sausā montāža gan zem koka grīdu konstrukcijām, gan zem paklājiem.

Grīdas apsildes sistēma DEVIdry™ sastāv no 8-milimetrīgiem apsildes elementiem, kuru iekšpusē atrodas apsildes kabelis. Tā ir „viss vienā” tipa sistēma. Šī sistēma sastāv no apsildes elementiem un pamatnes, kuru var uzstādīt zem koka grīdu konstrukcijām, zem parketa, lamināta, kā arī zem paklāja, ne biezāka par 22 mm.

DEVIdry™ ir ideāls risinājums, ja runa iet par rekonstrukcijas darbiem. Sistēmu var uzstādīt ar ļoti vienkāršiem paņēmieniem, ātri un viegli. Tā lieliski iederēsies visur, kur ātri un akurāti jāuzstāda drošs apsildes risinājums – dzīvojamās istabās, bērnistabās, pagrabtelpās un jebkurās citās telpās.

Izolētās montāžas plāksnes DEVIcell™

Ja jūs dodat priekšroku apsildes kabeļiem, jūs vienmēr varat izmantot DEVIcell™ montāžas plāksnes ar izolāciju un apsildes kabeļiem DEVIflex™ 10T vai DEVIflex™ 6T; tas nodrošinās ātru un vienkāršu elektrisko apsildāmo grīdu uzstādīšanu zem koka grīdu konstrukcijām. Izmantojot DEVIcell™, apsildes kabeļi netiek iegremdēti nesacietējošā cementā. Šīs operācijas vietā kabeļus vienkārši viegli iespiež kabeļu rievās uz DEVIcell™ plāksnēm, un pēc šīs darbības jauno koka grīdu var ieklāt tieši uz šīm plāksnēm.

DEVIcell™ sastāv no 12 mm biezas polistirola plāksnes un 0,8 mm biezas alumīnija plāksnes ar kabeļu rievām, izvietotām ar soli 10 cm.

Grīdas segums DEVIfoil ™

Grīdas segums DEVIfoil ™ sastāv no alumīnija folijas, kas no abām pusēm ir pārklāta ar speciālu augstas izturības putotu plastiku. Folijas sakausējuma kušanas temperatūra ir zemāka par plastika kušanas punktu, kas nodrošina apsildes sistēmas ugunsizturību.

DEVIdry™ apsildes sistēmas
DEVIdry™
Devidry™ Kit
DEVIcell™ izolētas montāžas plāksnes
DEVIcell™