Vadības elementi

Termostati un vadības sistēmas telpām

DEVI piedāvātais termostatu klāsts izceļas ne tikai ar stilīgu dizainu, bet arī ar iespēju pārvaldīt elektrisko apsildi attālināti, ar mobilās ierīces palīdzību.

Elektroniskie termostati DEVIreg™ ar grīdas temperatūras devējiem nodrošina precīzu kontroli pār siltās grīdas sistēmu. Grīda vienmēr būs silta un tai būs patīkami pieskarties; tajā pašā laikā tiek garantēts, ka tā nebūs pārāk karsta un nesabojās grīdu konstrukciju. Tādejādi temperatūra vienmēr atbildīs maksimālam pieļaujamam temperatūras līmenim, kuru ir noteicis grīdas seguma lietotājs.

DEVIreg™  vadības elementi tā ir tiešām lieliska izvēle, ja runa iet par ekspluatācijas izdevumu kontroli. Kopā ar apsildes elementu zem grīdas virsmas un ļoti precīzu, ar termostatu nodrošinātu vadību tie nodrošina izteikti augstu enerģijas izmantošanas efektivitāti. Rezultātā termostats DEVIreg™ ļoti precīzi pārvalda telpas temperatūru, kas labvēlīgi ietekmē gan jūsu labsajūtu, gan jūsu budžetu.

Intelektuālie DEVI termostati ir vienkāršs veids, kā ietaupīt enerģiju un samazināt elektriskās apkures izmaksas. Ērta izvēlnes navigācija ļauj viegli programmēt jūsu apkures sistēmu. Izmantojot intelektuālās funkcijas, kuras ir pieejamas jaunākā DEVIreg™ termostatu sērijā, var iegūt līdz pat 30% ekonomijas uz elektroenerģijas patēriņa rēķina. Jaunākās termostatu versijas, tādas, kā DEVIlink™ ar pielikumu Danfoss App vai DEVIreg™ Smart ar pielikumu DEVIsmart™ App nodrošina elektriski apsildāmo grīdu kontroli praktiski no jebkura punkta – ja vien tur ir pieejams Interneta pieslēgums.

Pateicoties tādam izvietojumam, kāds no termālā viedokļa ir optimāls – grīdas dziļumos, kā arī precīzai temperatūras kontrolei no DEVIreg™ termostata, vidējo temperatūru telpā ir iespējams samazināt par 1–2 °C salīdzinājumā ar tradicionālu ūdens apkuri. Šāds samazinājums neietekmē uztveramu temperatūras komforta līmeni.

Tas nozīmē, ka var samazināt enerģijas zudumus (samazinājums var sasniegt 10-20%), kas uzlabo ekonomiskos rādītājus un labvēlīgi ietekmē apkārtējo vidi. DEVI grīdu papildus priekšrocība – zemākas montāžas izmaksas salīdzinājumā ar citām apsildes sistēmām ar līdzvērtīgiem raksturlielumiem.

Termostati un regulatori uzstādīšanai ārtelpā

DEVI pārvērš ziemu par drošāku un komfortablāku gadalaiku.

Kad sniegs sāk vai pārstāj snigt, kontrolleris reaģē uz izmaiņām laika apstākļos, un operatīvi ieslēdzas vai izslēdzas.

Ideālam āra laukumu, jumtu, ūdens tekņu kontrollerim jābūt aprīkotam ar temperatūras un mitruma devējiem, lai efektīvi noteikt pirmā sniega parādīšanos. Kad temperatūra krīt līdz noteiktam līmenim, piemēram, līdz 0 ℃, sniega devēji pārraida signālu uz termostatu, un ieslēdzas apsildes sistēma.

Kad devēji fiksē temperatūras kāpumu, piemēram, līdz+4 ℃ vai augstāk (iestatījums pēc noklusējuma), bet apsildāmā virsma saskaņā ar dēvēju rādījumiem ir sausa, sistēma atkal izslēdzas. To vienmēr var ieslēgt/izslēgt arī manuāli.

DEVI iesaka pilnībā automatizētu DEVIreg™ 850 modeli ar temperatūras un mitruma devējiem, kuri atklāj ledus un sniega kušanu uz ārējām virsmām, tādām, ka trotuāri, ceļi, nobrauktuves. Šis modelis ir piemērots jumtiem, ūdens notekām, teknēm un notekcaurulēm.

Plašā DEVI ārējās apsildes vadības līdzekļu klāstā noteikti atradīsies risinājums, kurš būs ideāli piemērots tieši jūsu uzdevumu risināšanai.

Iekštelpu apsildes termoregulatori
DEVIreg™ Smart
DEVIlink™ System
DEVIreg™ 130 sērija
DEVIreg™ 530 sērija
DEVIreg™ Touch
Āra apsildes termoregulatori
DEVIreg™ 316 uz DIN sliedes
DEVIreg™ 330 sērija
DEVIreg™ 610
DEVIreg™ 850