Šiais metais DEVI švenčia 75 metų jubiliejų. Nuo įkūrimo pradžios Kopenhagoje 1942 metais, DEVI tapo Europoje pirmaujančiu prekiniu ženklu elektrinio šildymo pramonėje.
Nuo šiol susisiekti su mūsų Klientų aptarnavimo centru labai paprasta.
DEVIreg ™ Smart kartu su DEVIsmart ™ App užtikrina optimalų šiltų grindų komfortą ypač ten ir tada, kur jums tai yra reikalinga. Elektrinio grindų šildymo reguliavimo procesas tapo kaip niekada paprastu.
DEVI suteikia geriausią elektrinio šildymo garantiją rinkoje – iki 20 metų garantija, kuri taikoma pačiai produkcijai, grindų montavimui ir pakeitimui.
DEVI siūlo patogų ir praktišką sprendimą, leidžiantį palaikyti namus sausais ir saugiais žiemos laikotarpiu. Lauko šildymo sistemos, išvengiant nereikalingo darbo, padeda taupyti laiką ir pinigus. DEVI sniego ir ledo tirpinimo sistemos pritaikytos individualiems namų savininkų poreikiams tenkinti.

Atsižvelgdami į DEVI produktų montavimo paprastumą, mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti kiekvienam elektrinio šildymo sistemų montuotojui specialias pamokas internetu, pritaikytas individualiems poreikiams.

Esate namų savininkas? Sužinokite dagiau apie DEVI produkciją ir apie tai, kaip ji padės pagerinti komfortą jūsų namuose.

Naujausi praktiniai pavyzdžiai
Sofijos oro uostas
Oro uostai ir sraigtasparniai
Bulgaria
Prekybos centras, Austrija
Viešbučiai ir komerciniai pastatai
Austria
Namo bendrija “Piast”, Katowice, Lenkija
Daugiabučiai namai, butai ir apartamentai
Poland