Apie DEVI kompaniją

Kas mes esame

DEVI suteikia savo klientams komfortišką gyvenamąją aplinką – taikydama aukštos kokybės elektrinio šildymo sprendimus, tarnaujančius ilgą laiką. Mes tenkiname mūsų klientų interesus, siūlydami geriausią garantiją rinkoje - DEVIwarranty ™ - iki 20 metų, kuri padengia ne tik kabelio arba šildymo kilimėlio pakeitimo išlaidas, bet ir montavimo bei medžiagų grindų pakeitimui išlaidas!

DEVI kompanijos elektrinio šildymo 75-erių metų paveldas

1942 metais kompanija buvo įkurta Kopenhagoje, Danijoje, o jos pavadinimas "DEVI" yra sutrumpinimas nuo Dansk El-Vārme Industri.

Iš pradžių DEVI kompanija gamino šildymo elementus pramoniniams tikslams. Šešiasdešimtųjų metų pradžioje DEVI pradėjo domėtis elektros šildymo kabeliais; seniausios šildymo kabelių sistemos buvo sukurtos būtent šiuo laikotarpiu.

Mūsų vertybės

Remdamiesi mūsų Vizija, Misija ir Vertybėmis, mes suformavome tris svarbiausius teiginius, kurie, vadovaujantis pagrindiniu principu Way To Go („Kelias, kuriuo mes einame“), apibūdina mūsų veiklą

  • Esame pasaulinės rinkos lyderiai elektrinio šildymo srityje.
  • Gaminame produkciją, kurią renkasi vartotojai.
  • Mes  - patikima kompanija, su kuria patogu daryti verslą ir kurioje daugelis žmonių nori dirbti.

Profesionalus bendradarbiavimas

DEVI prekybos ženklas priklauso Danfoss Group, didžiausiai Danijos pramoninių kompanijų grupei.

DEVI yra grindų šildymo sistemų lyderė pasaulinėje rinkoje ir didžiausia elektrinių šildymo sistemų gamintoja Europoje. Mes siekiame, kad DEVI produktams pirmenybę teiktų kaip montuotojai, taip ir galutiniai vartotojai.

DEVI pasiūlymų spektras apima šiuolaikinių elektrinio šildymo sistemų, kurios išsiskiria tarp panašių sistemų rinkoje, projektavimą, gamybą ir pardavimą.