Kas mes esame

 

DEVI suteikia savo klientams komfortišką gyvenamąją aplinką – taikydama aukštos kokybės elektrinio šildymo sprendimus, tarnaujančius ilgą laiką. Mes tenkiname mūsų klientų interesus, siūlydami geriausią garantiją rinkoje - DEVIwarranty ™ - iki 20 metų, kuri padengia ne tik kabelio arba šildymo kilimėlio pakeitimo išlaidas, bet ir montavimo bei medžiagų grindų pakeitimui išlaidas!

DEVI kompanijos elektrinio šildymo 75-erių metų paveldas

1942 metais kompanija buvo įkurta Kopenhagoje, Danijoje, o jos pavadinimas "DEVI" yra sutrumpinimas nuo Dansk El-Vārme Industri.

Iš pradžių DEVI kompanija gamino šildymo elementus pramoniniams tikslams. Šešiasdešimtųjų metų pradžioje DEVI pradėjo domėtis elektros šildymo kabeliais; seniausios šildymo kabelių sistemos buvo sukurtos būtent šiuo laikotarpiu.

Iš Kopenhagos į Vailę

Kaip ir daugelis kitų Danijos kompanijų DEVI nutarė perkelti savo veiklą iš Kopenhagos į provinciją septintajame dešimtmetyje ir aštuntojo dešimtmečio pradžioje. DEVI įsikūrė Vaile mieste, kur yra gera transporto infrastruktūra, įskaitant greitkelius ir geležinkelį, o taip pat arti yra tarptautinis oro uostas. Taip pat svarbiu faktoriumi pramonei tapo lengvai pasiekiama motyvuota ir kvalifikuota darbo jėga.

Šiuolaikinė DEVI kompanija prasideda 1985 metais

Šeštojo ir septintojo dešimtmečių laikotarpyje pramoniniai šildymo elementai buvo svarbiausia produktų grupė tuo metu; bet aštuntojo dešimtmečio pradžioje prasidėjo didelio šildymo kabelių kiekio eksportas, pirmiausiai į Suomiją.

Pirmosios dukterinės įmonės aštunto dešimtmečio viduryje buvo įkurtos Vokietijoje, Švedijoje ir Norvegijoje ir eksporto veikla pradėjo formuotis plačiu mastu. Devyniasdešimtaisiais kompanijos veikla šia kryptimi pradėjo sparčiai plisti, ryšium su tuo išaugo dukterinių įmonių skaičius, įskaitant Rytų Europą.

Europos rinkos lyderė

Nuo 1942 m įkūrimo Kopenhagoje kompanijos veiklos tempai žymiai paspartėjo. Šiandien DEVI yra pirmaujantis Europoje prekės ženklas elektrinio šildymo sistemų srityje ir užima didelę rinkos dalį. Už Europos ribų DEVI kompanija - tarp kitų – yra atstovaujama Kanadoje, Kinijoje ir Pietų Afrikoje.  

Danfoss grupės narys

Nuo 2003 m sausio 1 d. kompanija DEVI tapo Danfoss - didžiausios Danijos pramoninės grupės - dalimi. Danfoss yra viena iš pirmaujančių pasaulyje kompanijų elektrinio šildymo, šaldymo ir oro kondicionavimo srityse. Danfoss dirba daugiau nei 24000 darbuotojų 63-se gamyklose 19-je šalių ir ji turi pardavimo biurus daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje.

Šiandien DEVI gamyba vyksta Sen-Malo (Prancūzijoje) ir Mazovijos Grodziske (Lenkijoje), o tai reiškia, kad apie 90% mūsų produkcijos šiuo metu yra gaminamo Europos Sąjungoje. DEVI įmonės pagrindinė buveinė yra įsikūrusi Vaile (Danijoje). Vaile pastatuose taip pat įrengtas Danfoss Vandeninis Grindų Šildymas, Danfoss verslo zona yra su vandeniniu grindų šildymu, ir kartu jie sudaro didžiausią pasaulyje grindų šildymo kompetencijos centrą.

Šiuo metu milijarduose pastatų įrengtas elektrinis DEVI šildymas. Mūsų vidaus ir lauko šildymo sistemos veikia namuose, viešbučiuose, biuruose ir pramoniniuose pastatuose nuo šiaurės Norvegijos iki Naujosios Zelandijos.